DOKAY BASIN BÜLTENLERİ

DOKAY 2. EL SHOWROOM AÇILDI

DOKAY 2. EL Showroom, düzenlenen tören ile Gaziemir’de açıldı.

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan DOKAY, İzmir’in Gaziemir ilçesinde her marka ve modeldeki araç parkı ile ikinci el otomobil satışına başladı.

DOKAY 2. EL açılış törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol,  ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güçlü, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt Poyraz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve İZTO Eski Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, BASİFED Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Sıtkı Şükürer, DOKAY Onursal Başkanı Cemal Adnan Özen, DOKAY Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Özen, DOKAY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Münir Sirhan Özen, siyaset ve iş dünyasının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

DOKAY 2. EL açılış töreninde konuşma yapan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol şunları söyledi: “Bu mekanı Gaziemir’e kazandıran dostlarıma öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten kutluyorum. Harika bir ortam yapmışlar. Belediye olarak burayı açan dostlarımızdan bir şey rica ettiğimiz zaman bizleri hiç kırmadılar. Hep yanımızda oldular. Gerçekten gurur duyuyorum. Şu güzelliğe bir bakın. Hayırlı olsun diliyorum.”

Yerleşim yerlerini sadece belediye başkanlarının yönetemeyeceğini sözlerine ekleyen Şenol, Gaziemir’in yönetiminde herkesin manevi sorumluluğunun olduğunu ve hep beraber kol kola kente hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

DOKAY Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Özen ise “DOKAY Gruba bir yenisini ekleyerek DOKAY 2. EL’in açılışını gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

DOKAY 2. EL’de müşterilerinin gönül rahatlığı ile ikinci el araç alıp satabileceklerini ifade eden Özen, “Araçlarımız, uzman eksperlerimiz tarafından en ince detayına kadar kontrol ediliyor. Araçların kaza durumlarını, değişen parçalarını, kilometrelerini ve daha birçok özelliğini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Ayrıca tüm yetkili servisler ile anlaşmamız var ve 1 yıl mekanik ve kaporta garantisi veriyoruz. Müşterilerimize sadece araç satışı yapmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin araçlarını değerinden alıp arzu ederlerse takas imkanı da sunuyoruz.  Mağazamızdaki ve stoklarımızdaki araçlara www.dokay2.com.tr adresimizden de ulaşabilirsiniz.” dedi.

Özen, DOKAY 2. EL olarak gelecek yıllarda tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedeflediklerini söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmalardan sonra kurdele kesilerek DOKAY 2. EL Showroom’un açılışı gerçekleştirildi. Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, DOKAY Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özen’e Türk Bayrağı ve Atatürk işlemeli halı hediye etti.

DOKAY 2. EL açılış töreni, düzenlenen kokteyl programının ardından sona erdi.

Fotoğraf altı:

Sağdan sola: DOKAY Onursal Başkanı Cemal Adnan Özen, Poyraz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve İZTO Eski Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, BASİFED Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Sıtkı Şükürer, ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güçlü, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol,  DOKAY Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Özen, DOKAY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Münir Sirhan Özen, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt,

 

Daha detaylı bilgi için:

Göksel Topçu

Pazarlama Sorumlusu

gokseltopcu@dokay.com.tr

0549 790 08 62

 

DOKAY 2. EL Hakkında:

DOKAY güvencesi ile ikinci el araç sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı yeni bir hizmet anlayışı başlatıyoruz.

DOKAY 2. EL olarak müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ikinci el araç alıp satabilecekleri imkanlar sunuyoruz. İkinci el araç sektöründe uzman eksperlerimiz, araçları en ince detayına kadar kontrol etmektedir. Araçların iyi yönleri kapsamına sizleri bilgilendireceğimiz gibi hatalı kısımlarını da sizlerle paylaşırız.

DOKAY 2. EL'i tercih etmek için en önemli hizmetimiz garantili araçlarımızdır. Biz, sattığımız araçların arkasındayız. "Sözümüz, sözdür" anlayışı ile hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için esastır.

Hayallerinizi DOKAY 2.EL ile gerçekleştirin. Siz, hep almayı düşündüğünüz aracı seçer iken uzmanlarımız sizleri bilgilendirsin. Her marka ve modeldeki yüzlerce aracımız içerisinde mutlaka size uygun bir araç bulacağız. Bizim en önemli değerimiz sizleri hayallerinizi süsleyen araç ile buluşturmaktır.


 

 

 

Bizi sosyal medyada takip edin

bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.