HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olan Adnan Özen İnşaat A.Ş., DOKAY markası ile Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. Operasyonel filo kiralama, kurumsal otopark hizmetleri ve ikinci el araç sektöründe müşterilerimizi yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile buluşturuyoruz.

Ticari faaliyetlerimizin her aşamasını müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutacak şekilde yürütüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde müşterilerimizin önceliklerini belirliyor ve iş süreçlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

Türk ekonomisine daha fazla değer katmak için sürdürülebilir ve karlı büyümemize hız kesmeden devam ediyoruz. İş hayatımız süresince içinde yaşadığımız toplumun bir parçası olarak sosyal sorumluluk anlayışımızı her zaman ön planda tutuyoruz.

İzmir’de bulunan merkezimiz ve tüm Türkiye'deki hizmet ağımız aracılığı ile ülkemizin geleceğine yön vermek için tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın desteği sayesinde ekonomik, sosyal ve çevresel alanda gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Türkiye bırakacağımıza inancımız sonsuzdur.

Bizi sosyal medyada takip edin

bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.