Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin

Değerlerimiz

Sözümüz, sözdür.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı ilk sorumluluğumuz sözümüzün arkasında durmaktır.


Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Tüm iş süreçlerimizde sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek müşterilerimizi memnun edecek akılcı çözümler üretiriz.


Bir bütünün farklı parçalarıyız.

Markamızın gelecekteki başarısının insan kaynaklarına yapacağımız yatırımlardan geçtiğine inanırız. Çalışan ilişkilerimizi yönetsel bir yapı içerisinde ele alarak personelimize en uygun çalışma koşullarını sağlarız. Çalışanlarımızın mutlu olması, işini severek yapması ve yeteneklerini işine yansıtması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan faaliyetlerimizi yürütürüz.


Gücümüzü Anadolu Kültürü'nden alırız.

Anadolu topraklarından gelen sevgi ve saygı kültürümüzü tüm iş süreçlerimize yansıtırız. Ürettiğimiz değerin anlamlı olabilmesi için “Küçüklerimize sevgi, büyüklerimize saygı göstermeyen bizden değildir.” sözünü içselleştirmenin önemli olduğunu düşünür, Anadolu’nun misafirperverliğe, hoşgörüye, barışa ve insanlığa değer veren kültürel anlayışını önceliğimiz olarak kabul ederiz.

Omuz omuza çalışırız.
Biz, birlikte güçlüyüz.
Biz, birlikte mutlu oluruz.
Biz, iyi günümüzde de kötü günümüzde de birbirimizi destekleriz.
Bizim için önemli olan “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” anlayışıdır.


Yenilikçi projeler üretiriz.

Ürün ve hizmetlerimizden pazarlama süreçlerimize kadar her alanda katma değer yaratacak yenilikçi projeler hayata geçiririz. Yenilikçilik konusunda araştırma, geliştirme ve analiz faaliyetlerimiz ile sınırlı kalmayıp müşterilerimizden, tedarikçilerimizden ve kanaat önderlerinden yararlanarak yenilikçi çözümler üretiriz.


Akılcı çözümler geliştiririz.

İşyerimizi bir bütün olarak düşünürüz. Her kademedeki personelimizin karar alma mekanizmasına dahil olması ve işimizi geliştirmesi için destekleriz. Ayrımcılık yapmadan tüm fikir ve önerileri dinler, ortak akıla dayanan çözümler geliştiririz.


İtibarımız, her şeyimizdir.

Bizim en değerli varlığımız; kurumsal itibarımızdır. Sosyal paydaşlarımızın markamız ile ilgili algılarını önemser, itibarımızı zedeleyecek her türlü davranıştan kaçınırız.


Özümüz de sözümüz de birdir.

İşletme kararlarımızı şirketimizin kuralları ve düzenlemeleri doğrultusunda alırız ve uygularız. Faaliyetlerimizden etkilenen paydaşlarımızın bilgiye ulaşmasını sağlar, şirketimizi şeffaf yönetim ilkeleri çerçevesinde yönetiriz.


Kurumsal bir vatandaşız.

Biz sadece yaptığımız işi değil, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası olarak sosyal gelişimi de destekleriz. Bizim en büyük değerimiz; paydaşlarımızın bize kazandırdıklarını yine paydaşlarımız için harcamaktır.


Gelecek nesilleri düşünürüz.

Herkesin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahip olduğuna inanırız. Doğayı korumak, geliştirmek ve kirlenmesini önlemek tüm çalışanlarımız ile birlikte bizlerin asli görevidir. Bu nedenle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğal çevrenin korunması, olmazsa olmazlarımız arasındadır.