Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin

Araç Kiralamada Markalarımız

Dokay Rent a Car

Dokay Rent A Car çeşitli marka ve modellerden oluşan araç parkı ile araç kiralama hizmeti vermektedir.


Dokay Filo Kiralama

Dokay Filo Kiralama, 2005 yılında operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Dokay Filo Kiralama; bugün 4000'den fazla araç parkı ile sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda operasyonel filo kiralama sektöründe yeni bir vizyon yarattı. Türkiye’nin her noktasında müşterilerini hızlı ve sorunsuz hizmetlerle buluşturan Dokay Filo Kiralama, “Mutlu Müşteri” hedefi ile her geçen gün operasyonel alt yapısını güçlendirmektedir.

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği 9 yıl içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. “Söz verdiysek yaparız” anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Dokay Filo Kiralama, kısa süre içerisinde Türkiye’nin lider operasyonel filo kiralama şirketleri arasına girmeyi başardı. Dokay Filo Kiralama binlerce müşterisi ve araç parkı ile Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde lider konumunu korumaktadır.


Dokay 2. El

Dokay güvencesi ile ikinci el araç sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı yeni bir hizmet anlayışı başlatıyoruz.

Dokay 2. El olarak müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ikinci el araç alıp satabilecekleri imkanlar sunuyoruz. İkinci el araç sektöründe uzman eksperlerimiz, araçları en ince detayına kadar kontrol etmektedir. Araçların iyi yönleri kapsamına sizleri bilgilendireceğimiz gibi hatalı kısımlarını da sizlerle paylaşırız.

Dokay 2. El'i tercih etmek için en önemli hizmetimiz garantili araçlarımızdır. Biz, sattığımız araçların arkasındayız. "Sözümüz, sözdür" anlayışı ile hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için esastır.

Hayallerinizi Dokay 2.El ile gerçekleştirin. Siz, hep almayı düşündüğünüz aracı seçer iken uzmanlarımız sizleri bilgilendirsin.   Her marka ve modeldeki yüzlerce aracımız içerisinde mutlaka size uygun bir araç bulacağız. Bizim en önemli değerimiz sizleri hayallerinizi süsleyen araç ile buluşturmaktır.


Dokay Otopark

Dokay güvencesi ile müşterilerimize, şehir hayatını kolaylaştıran güvenli ve rahat kurumsal otopark hizmetleri sunuyoruz.

İzmir’de bulunan Punta Residence, Gürel Residence, Kahramanlar katlı otoparklarımızda ve Tekel otoparkımızda müşterilerimizin araçlarını 7 gün 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları, yangın alarm sistemleri ve görevli personelimizle koruyoruz.

Dokay Otopark olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her geçen gün teknolojik altyapımızı geliştiriyoruz. Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli kurumsal otopark hizmetlerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.