Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin

Hakkımızda

DOKAY Filo ve Araç Kiralama, 2005 yılında günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan DOKAY Filo Kiralama; bugün 4000'den fazla araç parkı ile sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Dokay Rent A Car olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç araç parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda operasyonel filo kiralama sektöründe olduğu gibi günlük kiralama sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Günlük Kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği 12 yıl içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. "Söz verdiysek yaparız" anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren DOKAY Rent A Car, kısa süre içerisinde Türkiye'nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir..

Departmanlar

İnsan Kaynakları
Satın Alma