Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
izmir-karsiyaka-sube
İzmir - Karşıyaka Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

İzmir - Karşıyaka Şube

Adres Bilgisi

Adres: Girne Bulvarı Kemal Bey Apt. No 39 Daire 1 Karşıyaka İzmir
Telefon: 00908505023940 / 00908508083535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar 09:00 - 19:00

İzmir’in en gözde ilçelerinden biri olan Karşıyaka’da yer alan Dokay Rent A Car şubesi, araç kiralamanız için son derece ideal bir nokta olmaktadır. Sizlere eşsiz bir araç modeli yelpazesi sunan İzmir Karşıyaka araç kiralama şubesinden arzu ettiğiniz nitelikte bir aracı pratik bir şekilde teslim alabilecek, oldukça konforlu seyahatlerinize hemen başlayabileceksiniz. Ayrıca Karşıyaka araç kiralama şubesi, markanın en yeni şubelerinden biri olmakta olup, sizlere özel indirimli fırsatlar da sunmaktadır. İster lüks, isterseniz de oldukça ekonomik modeller arasından hem bütçenize hitap eden, hem de tarzınıza uygun bir araç modelini kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Araç teslim alma işlemleri ile ilgili olarak, her şubesinde olduğu gibi Dokay İzmir araç kiralama Karşıyaka şubesinde de oldukça hızlı ve güvenilir bir faaliyet yürütülmekte olduğu söylenebilir. Online başvuru işlemleriniz esnasında bu süreç çok daha kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca çeşitli indirim ve kampanyalar hakkında da bilgileri online başvurunuz esnasında siteden öğrenebilirsiniz. Karşıyaka’da yer alan şubeye varmanız ile sizleri hizmetimiz üzerine son derece iyi eğitimli bir personelimiz karşılayacaktır. Teslim işlemleri boyunca hijyen koşullarına da azami özen gösterilmekte olduğunu bilmelisiniz. Bu disiplinli ve titiz tutumundan dolayı da Dokay araç kiralama şirketi, kullanıcılar tarafından sıkça tercih görmektedir. Dokay şubelerinin kiralama işlemleri için çok tercih görmesinin bir diğer nedeni de teslim alınan aracın başka diğer şubelere de geri iade edilebilmesi olmaktadır. Zaman ve teslim etme işlemleri konusunda son derece esnek ve müşteriye kolaylık sunan hizmeti sayesinde alanında en iyiler arasında yer aldığı rahatlıkla söylenebilir. İster online isterseniz de bizzat şubede başlatacağınız ilk işlemlerde öncelikle aracınızın modeline karar kılacaksınızdır. Online olarak katalogdan veya şubeden aracı görerek bir seçim yapabilmeniz mümkündür. Araç tercihinizi yaptığınızda uzman bir görevli size gerekli formları sunacaktır. Araç tercihinizi yapmanızın ardından da tarafınıza teslim edilmek üzere son derece pratik bir prosedür yürütülmektedir. Aracınızın size teslim edilmesinden önce ilk işlem kimliğiniz ile formdaki bilgilerinizin karşılaştırılmasıdır. Bu işlem tamamıyla disiplinli bir çalışma anlayışından kaynaklanmaktadır.

Karşıyaka araç kiralama şirketleri arasında Dokay Karşıyaka şubesi, farkını belli eden bu titiz ve profesyonel çalışma anlayışıyla da müşterileri tarafından daima takdir görmektedir. Aynı disiplinli tutumla da araçların temizliklerinin sağlandığından emin olabilirsiniz. Hatta siz aracınıza binip gitmeden önce de son bir kez ozon cihazı uygulamasıyla hızlı bir dezenfekte işlemi sağlanmaktadır. Araç üzerinde mevcut bir zedelenme söz konusu ise bu durum formunuzun üzerine not edilmektedir. Ancak teslim almakta olduğunuz aracın fonksiyonları ve hijyeni konusunda herhangi bir sorunun söz konusu olmadığını bilmeniz gerekir. Hızlı ve detaylı bir şekilde kontrollerin sağlanması ardından aracınıza rahatça binerek keyifli seyahatinize başlayabileceksiniz. İlgili prosedürler ve titiz çalışmalar sizlerin güven içinde yolculuğa başlamanıza katkı sunmaktadır.

Teslim aldığınız aracı geri iade edeceğiniz zaman da tıpkı teslim alma işlemleri gibi hızlı ve titiz bir işlem uygulanmaktadır. Ayrıca geri teslim sürecini oldukça kolaylaştırıcı işlemler de bulunmaktadır. Her şeyden önce aracınızı geri iade ederken, o an hangi şubeye daha yakınsanız o şubeye de hiç ekstra bir prosedür ile uğraşmadan teslim edebileceksiniz. Bu işlem öncesinde şubelerimizle bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. O an Dokay kiralık araç İzmir Karşıyaka şubesine ters bir rotadaysanız veya acil başka bir yere yetişmeniz gerekmekteyse, ancak aracı da teslim etmeniz gerekmekteyse, aracın süresini uzatmanın yanı sıra, en yakın şubeye teslim etmek de son derece faydalı bir uygulama olmaktadır. İzmir’den ayrılacağınız esnada aracınızı o an hangi ulaşım aracı ile İzmir’den ayrılacaksanız duruma göre havalimanı şubesi veya otogara yakın konumu ile Bayraklı şubesine de bırakmanız mantıklı olacaktır. Başta Karşıyaka şubesi olmak üzere her şubede aynı titizlikle iade işlemleri sağlanmaktadır.

Teslim işlemleri kapsamında ilk etapta formunuza herhangi bir notun düşülmüş olup olmadığına bakılmaktadır. Duruma göre ardından aracın dış kısımlarının detaylı incelemesine başlanmaktadır. İlk olarak ön ve arka lastiklerin ardından, yedek lastik kontrol edilmekte olup, daha sonra da aracın aynaları ve kaportasına bakılmaktadır. Aracın daha başka diğer ayrıntılarının da incelenmesinin ardından iç kısımlarının kontrollerine geçilmektedir. İç kısımların kontrolleri esnasında kullanıcının direksiyon gibi sık dokunduğu noktalar da bir yandan dezenfekte edilmektedir. Eğitimli personelin elinde mevcut olan kontrol listesi doğrultusunda kontroller yapılmakta olduğundan bu aşamalar sırasında bir vakit kaybı söz konusu değildir. Bir diğer kontrol işlemi olarak da aracın suyuna bakılmasının ardından iade işlemlerini sonlandırmak üzere forma imza atmanız sizden istenmektedir. Bu titiz çalışmalar doğrultusunda Dokay araç kiralama hizmetinin müşterisine verdiği değer rahatlıkla anlaşılmaktadır. Personelinden aracına kadar müşteri, her zaman için büyük bir memnuniyet duymakta, güven içinde aracına binmektedir. Karşıyaka araç kiralama firmaları arasında Dokay Karşıyaka şubesi, müşterilerinin işini rahatlatmak, onlara zaman kazandırmak ve güvenli bir sürüş gerçekleştirmek için her zaman için en kaliteli tercihlerden biri olmaktadır.

Karşıyaka ilçesi, İzmir körfezinin kuzeyinde yer almakta olup, geniş bir alana kurulmuş İzmir merkeze yakın en büyük ilçelerden biridir. Karşıyaka ilçesinin çevresinde yer alan ilçeler; batısında Çiğli, kuzeyinde Menemen, Aliağa, Bergama, doğusunda Bayraklı ve Bornova, güneyinde körfezi geçtikten sonra ise Konak ve Karabağlar ilçeleri yer almaktadır.  İzmir’in önemli yerleşim ve ticaret merkezlerinden biri olan Karşıyaka’ya bütün bu ilçeler üzerinden toplu ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. İzmir ‘in kuzeyinde yer alan tüm yerleşim yerlerinden şehir içi otobüsler Karşıyaka iskele durağından geçmektedir. Ayrıca İzmir ‘in güneyinden kuzeyine boydan boya geçen en büyük kent içi raylı toplu taşıma sistemi İZBAN Dokay kiralık araba İzmir Karşıyaka şubesinin yakınından geçmektedir. Şube açık adresi web sitenin hemen yukarısında yer alsa da pratik bir tarif olarak Yunuslar Heykeli’nin bulunduğu meydandaki Girne Bulvarına girmek suretiyle şubeye ulaşmanın mümkün olduğu söylenebilir. Karayoluyla ulaşımın yanında, Karşıyaka şube Bostanlı İskele ‘ye yürüyüş mesafesinde yer aldığından, İzmir körfezde yer alan tüm iskelelerden keyifli bir vapur seferiyle Karşıyaka şubemize denizyoluyla rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Karşıyaka’ya özellikle pek çok dolmuş minibüs hatları bulunmaktadır. Otogardan dilerseniz direkt olarak bu minibüslere binmek suretiyle de İzmir Karşıyaka oto kiralama şubesine ulaşmanız söz konusudur.

Karşıyaka – Otogar hattının yanı sıra Karşıyaka’dan geçen veya Karşıyaka’ya giden başlıca dolmuş hatları; Karşıyaka – Egekent, Karşıyaka – Çiğli (Kahveler), Organize Sanayi – Karşıyaka, Karşıyaka – Evka 5, Karşıyaka – Evka 6, Karşıyaka – Maltepe Lamb, Karşıyaka – Cumhuriyet (Esin Sitesi), Karşıyaka – Mavişehir, Karşıyaka – Şemikler ve Karşıyaka – Örnekköy olmaktadır. Ayrıca Adildemir, Bornova, Manavkuyu, B.Yamanlar, Onur Mahallesi, Osmangazi, Çay. Mah. Karakolu, Bayraklı Belediye Kavşağı ve Altındağ semtlerinden de Karşıyaka’ya gitmek üzere çeşitli dolmuşlar kalkmaktadır. Geniş bir ulaşım ağına ve altenatiflerine sahip bu ilçeye ulaşmak konusunda herhangi bir tereddüdünüz olmayacaktır.