Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
izmir-bayrakli-sube
İzmir - Bayraklı Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

İzmir - Bayraklı Şube

Adres Bilgisi

Adres: Folkart Towers B Kule Adalet Mahallesi 1584/14 Sok 2F Bayraklı / İzmir Folkart
Telefon: 00908505023940 / 00908508083535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 - 18:30
Salı 08:30 - 18:30
Çarşamba 08:30 - 18:30
Perşembe 08:30 - 18:30
Cuma 08:30 - 18:30
Cumartesi 08:30 - 18:30
Pazar 08:30 - 18:30

Araç kiralamak, şahsi bir araca sahip olmayan veya İzmir’e araçsız gelmiş hemen herkes için önemli bir gereksinim olmaktadır. Özellikle de rahat bir seyahat deneyimi arzulayanlar ve konforuna önem verenler için vazgeçilmez bir işlemdir. Sizlere bu kapsamda eşsiz fırsatlar ile hizmet sağlayan Dokay Rent a Car, İzmir Bayraklı araç kiralama şubesi gibi İzmir’in çeşitli beldelerinde yer alan kiralama noktaları ile pratik bir kiralama olanağı sunmaktadır.

Ekonomik modellerden oldukça lüks modellere kadar bünyesinde geniş bir yelpazede bulundurduğu araçları ile her kullanıcıya hitap eden bir hizmete sahip olmaktadır. Yolunuz İzmir’e düşmüşse veya bir araç kiralama gereksinimi duymaktaysanız, otogara yakın konumu ile İzmir Bayraklı Rent A Car Şubesi arayışınız için en kaliteli seçenek olarak bulunmaktadır.

Bayraklı şubesinden bir araç kiralama faaliyetleriniz, son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilen işlemler ile yapılmaktadır. İlk olarak ister fiziksel olarak şubeden, isterseniz de online olarak web sitesi üzerinden işlem yapılabilmektedir. Online olarak önceden bir işlem yapmış olmanız ile şubede çok daha az bir zamanda aracınıza kavuşabileceğinizi bilmeniz gerekir. Bayraklı şubesine geldiğinizde alanında uzman bir görevli sizleri karşılıyor olacaktır. Bu konuda iyi bir eğitim almış personel sayesinde hiç oyalanmadan teslim işlemleri sürdürülebilmektedir.

Teslim işlemleri esnasında en önemli hususlardan birisi temizlik olmaktadır. Büyük bir titizlikle temizlenen araçlar, sizlere teslim edilmeden önce dahi son bir kez dezenfekte edilmektedir. Böylelikle müşterileri tarafından son derece güvenilir ve işinde profesyonel bir şirket olduğu anlaşılmakta olup, kullanıcıları üzerinde büyük bir memnuniyet uyandırmaktadır. İzmir Bayraklı araba kiralama şubesinden teslim alacağınız aracı geri teslim ederken, ayrıca diğer başka şubelere de bu aracınızı bırakma şansınızın olduğunu bilmeniz gerekir. Dokay Rent A Car ’ın sadece İzmir içerisinde değil, diğer şehirlerde de çeşitli şubeleri bulunmaktadır. Bu sayede en verimli bir şekilde kiralama süreci ve kullanım imkânları elde edebileceksiniz. Araç kiralamak isteyenler tarafından çokça tercih görmesindeki en önemli faktörlerden biri de bu hizmeti olmaktadır. İlk etapta teslim işlemleriniz için bir araç modeli beğenmeniz veya beğenmiş olmanız gerekir. Online olarak yapacağınız işlemlerde katalogdan araç modellerini inceleyebilir ya da birebir şubenin araçlarının yer aldığı otoparktan aracınızı beğenebilirsiniz. Hem zevkinize, hem de bütçenize göre bir araç modelini de kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bir sonraki işlem aracı kaç gün için kiralamak istediğiniz olmaktadır. Gün konusunda ne kadar zaman isterseniz aracınızı o kadar süre kiralayabilir, talep ederseniz de sürenizi uzattırabilirsiniz. Bayraklı araç kiralama şubesinin araçlarının yer aldığı otopark bölgesine ilk geldiğinizde sizleri uzman personellerden birinin orada bekliyor olduğunu göreceksinizdir. Görevli personelde size ait formlar bulunmakta olup, ilk olarak kimliğiniz ile formdaki bilgilerin doğruluğu teyit edilmektedir. Ardından araçta hâlihazırda mevcut bir hasar varsa forma işlenerek imzalanmış olacaktır ve bu hasarlı noktalar, sizlere araç üzerinde gösterilecektir. Aracın kullanımınız esnasındaki hiçbir fonksiyonunda araçta sorun olmadığından emin olunmasının ardından ve son bir kez dezenfekte işleminin yapılması ardından tarafınıza teslim işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Aracınızı geri iade etme işlemleriniz de en az teslim alma faaliyetleriniz kadar pratik bir süreç olmaktadır. Sizlere iade işlemleri doğrultusunda çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır. Eğer ki teslim aldığınız şubeye uzak bir konumdaysanız ve o şubeye gidemeyecek bir durumdaysanız o an için konumunuza en yakın şubeye bırakmanız da son derece hızlı bir süreç olmaktadır. Aynı şubeye teslim edemeyeceğiniz durumlarda farklı bir şubeye iade etme işlemleri için şube yetkililerimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Örneğin; İzmir’den uçakla ayrılacağınız düşünülecek olursa aracınızı havalimanındaki şubeye iade etmeniz ile uçağınızın saatini kaçırma olasılığınızın da önüne geçmiş olacaksınızdır. Geri teslim etme işlemleri için Dokay Bayraklı kiralık araba şubesinin otoparkına geldiğinizde, tıpkı teslim alma zamanınızda olduğu gibi uzman personellerden birisi tam teslim saatinizde sizleri hazır olarak bekliyor olacaktır.

İlk işlem olarak formunuzda yer alan özel bir hususun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer formda önceden belirtilmiş ayrıntılar mevcutsa bu noktalara dikkat edilerekten aracın genel kondisyonu incelenmeye başlanmaktadır. Uzman personel kontrollere ilk olarak lastiklerden başlamaktadır. Yedek lastik de dâhil olmak üzere hızlı bir şekilde lastik kontrolleri yapıldıktan sonra görevli personel kontrol listesine göre disiplinli ve pratik bir şekilde incelemelerine aracın ışık ve aynalarından devam etmektedir. Ardından kaporta ve diğer dış unsurlarına bakılmakta olup, daha sonra aracın iç kısımları da sizlerin zamanını çok almadan kontrol edilmeye başlanmaktadır. Araç içerisinde başlıca direksiyon ve kapıların kolları gibi hususlar kontroller esnasında tekrardan bir dezenfekte edilmektedir. İzmir Bayraklı oto kiralama şubesi başta olmak üzere Dokay ’ın bütün kiralama noktalarında teslim ederken de alırken de hiçbir surette hijyenden ödün verilmemektedir. Bu durum sizlere vakit kaybı oluşturmadan aracın kontrolleri esnasında yapılmaktadır. Kontrollerin uzman kişilerce kurallar doğrultusunda sağlanmasından dolayı da ekstra bir zaman kaybı söz konusu olmamaktadır. Son bir işlem olarak da aracın suyuna bakılmakta olup, geri iade edildiğine dair forma imza atmanız istenmektedir. Bu denli kapsamlı kontroller doğrultusunda yürütülen işlemlerden dolayı da araçlarınızdan güvenli ve hijyenik bir kullanım elde edebileceğinizden bir şüpheniz olmayacaktır.

Bayraklı, Bornova İlçesine çok yakın olduğundan İzmir otogarına da yakın bir yer olduğu söylenebilir. Eğer İzmir’e şehirlerarası bir otobüsle yeni gelmişseniz ve bir araç kiralayacaksanız Bornova araç kiralama arayışınız için de Bayraklı şubesini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şubenin tam adresi web sitesi üzerinde hemen yukarıda belirtilmiştir. Ancak kısaca Bayraklı Folkart Tower binaları B Blok otoparkında olduğunu belirtebiliriz. Bayraklı İzmir’in merkezinde yer alan ilçelerinden biridir. Dolayısıyla pek çok çeşitli ulaşım kanalı da bulunabilmektedir. Öncelikle otogardan Bayraklı 'ya gideceğiniz varsayılacak olursa, otobüs terminalinin 2. katında Bayraklı ’ya gitmek üzere kalkan minibüslerin olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sayede son derece kısa ve hızlı bir yolculuk ile Bayraklı ’ya varabilir, Dokay Bayraklı şubesini kısa sürede bulabilirsiniz. Ayrıca İzmir ‘in güneyinden kuzeyine boydan boya geçen en büyük kent içi raylı toplu taşıma sistemi İZBAN, Dokay kiralık araba İzmir Bayraklı şubesinin yürüyüş mesafesinde yakınından geçmektedir.  İZBAN toplu ulaşım aracına binmeniz suretiyle pratik bir şekilde şubemize varabilmek mümkündür. İZBAN durakları arasında Bayraklı durağı da bulunmakta olup, burada inerek Bayraklı şubeye kısa sürede ulaşabileceksiniz.

İzmir Bornova Rent A Car konusunda son derece aktif bir hizmet sunan Bayraklı şubesi, İzmir’in merkezine de oldukça yakın bir konumdadır. Eğer Şehir merkezinden buraya ulaşmayı düşünüyorsanız Bayraklı ’nın şehir merkezine yalnızca 2 km kadar bir mesafe uzaklıkta olduğunu bilmeniz gerekir. Merkezde her türlü ulaşım aracı mevcut olduğundan otobüs, minibüs veya İZBAN ile pratik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Bayraklı ’ya ulaşım kanallarını detaylı bir şekilde tanımlamak gerekirse, öncelikle İzmir ‘in kuzeyindeki Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka vb. ilçelerden İzmir merkeze giden tüm şehir içi otobüs seferlerinin Bayraklı ’dan geçtiğini bilmelisiniz. Ayrıca Konak ve Halkapınar aktarma merkezi yönünde Karşıyaka, Çiğli ve Örnekköy yönünde ilerleyen hatların çoğu Bayraklı yolundan geçmektedir. Şehir içi dolmuşlarıyla ulaşım için Bornova – Karşıyaka, Bornova – Çiğli Egekent, Karşıyaka – Atatürk Mahallesi, Karşıyaka – Yeni Garaj, Yeni Garaj – Menemen ve Yeni Garaj – Alpaslan dolmuş hatlarının her biri Bayraklı ’dan geçmektedir.