Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin

İnsan Kıymetleri

Bizi biz yapan bu yolda çalışanlarımızla birlikte yürüyoruz!

Ortak akılla yönetilen Dokay’da bir kurum manifestosu olarak “omuz omuza, birlikte, güçlü ve mutlu olma” felsefesiyle kurumsal itibarımızın ancak çalışanlarımızın eğitimi, gelişimi ve mutluluğu ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

İş yerini bir bütün olarak düşünen, her kademeden personelin karar alma mekanizmasına dahil olarak iş gelişimini destekleyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürdüğümüz şirketimizde, ayrımcılık karşıtı ilkeleri ile her fikre açık, şeffaf bir geleneği benimsiyoruz.

Çalışan performansını insan kaynağı olarak değil, insan kıymetleri olarak değerlendirdiğimiz yönetim anlayışımızla kurduğumuz “Dokay Akademi” ile bir iş yerinden ziyade kendini geliştirmek isteyen çalışanlarımız için bir platform yarattık.

“İnsan Kıymetleri” felsefemiz ile tüm çalışanlarımıza verdiğimiz önemi, çalışan eğitimleriyle desteklediğimiz kariyer yönetimimizde, bel kemiğimiz olan “Performans Yönetim Sistemi’ni” başarı ile hayata geçirdik.

2021 yılında faaliyete geçirdiğimiz “Dokay Akademi” oluşumu ile şirket içindeki bütün birimleri kapsayan kariyer sınavlarımızla terfi ve yatay geçişleri sağlayarak, çalışanların kariyer planlamalarının liyakata dayalı yapılması ve kariyer sınavlarıyla da bu uygunlukların ölçüldüğünü kanıtlamasıyla, çalışanların eğitim ve görevlerinde yükselme faaliyetlerini yürüten bir kurum olarak, yenilikçi bir yaklaşım sergiledik.

“Eğitim Şart” Programı kapsamında, çalışanların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitimler alma yönünde destek sağlayan Dokay Akademi’de, departmanlara ve kişilere özel eğitmenlerin atanmasıyla, oryantasyon sürecinden başlamak üzere teknik eğitimler vermeye devam ediyoruz. 200’e yakın çalışanımızla, tüm çalışanların aynı şartlar altında, demokratik ve huzur içinde çalışmalarına zemin hazırlıyoruz. Ekibe yeni katılanlara bir personel değil, öğrenci hassasiyetinde bir ortam sunuyor ve gelişimlerini destekliyoruz.

Çünkü siz kıymetlimizsiniz...

Açık Pozisyonlarımızı buradan görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.