Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
adana-seyhan-iade-ofisi
Adana - Seyhan İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Adana - Seyhan İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Şakirpaşa Mh. Turhan Cemal Beriker Blv. No 205A Seyhan/Adana
Telefon: 00908508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:01 - 00:02
Pazar 00:01 - 00:02

Dokay, Türkiye’nin dört ayrı bölgesinde farklı noktalarda hizmet ofislerine sahip köklü bir rent a car firmasıdır. Sektörde yer aldığı yıllar içerisinde kendini sürekli geliştirerek ve her zaman müşteri odaklı atılımlar yaparak büyümeyi hedeflemiştir. Bugün dört farklı bölgede bulunan araç kiralama ve iade ofisleri ile müşterilerine her noktada kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Dokay, Ege, İç Anadolu, Marmara ve Akdeniz olmak üzere araç kiralama uygulamasının en çok kullanıldığı bölgelerde müşterilerini kaliteli ve güvenli hizmetle buluşturmaktadır. 

 

Dokay, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Seyhan araba kiralama iade ofisi ile bu bölgede araç iade işlemi yapmak isteyen müşterilerine eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Dokay’ın sahip olduğu şubelerin bazılarında bütün araç kiralama ve kiralık araç iade işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Dokay’ın müşterilerine bir kolaylık olması adına hayata geçirdiği sadece araç iadesi yapabileceğiniz ofisleri de bulunmaktadır. Bunları İstanbul, Antalya, Bursa, İzmit olmak üzere sayabiliriz. Bunlardan bir tanesi de Adana Seyhan araç kiralama iade ofisidir. Akdeniz Bölgesi’ndeki iki iade ofisinden birisi olan Seyhan iade ofisimizde bütün kiralık araç işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dokay’ın, Ege Bölgesi başta olmak üzere Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgeleri’nde birden fazla hizmet ofisi bulunmaktadır. Firmamız her geçen gün daha da büyüyerek hizmet noktalarını arttırmayı hedeflemektedir. Dokay, sahip olduğu ofisleri ile müşterilerine her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin birden fazla noktalarında bulunan Dokay ofislerinde araç kiralama ve iade işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşinde uzman kadromuz ile ister ofislerimize gelerek isterseniz de web sitemiz üzerinden seçeceğiniz bir aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. İşlemi gerçekleştirebilmeniz için araç kiralamada gerekli olan prosedürlere sahip olmanız yeterli olacaktır. 

 

Dokay ile araç kiralama yapabileceğiniz birden fazla ofisimiz bulunmaktadır. Bunlar İzmir; Adnan Menderes Havalimanı, Karşıyaka, Bayraklı ve Alsancak, Balıkesir; Güre, Edremit, Koca Seyit Havalimanı, Ankara; Yenimahalle, Konya; Selçuklu ve Konya Havalimanı’dır. Bu Dokay merkezlerinde ihtiyacınız olan tüm araç kiralama ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dokay’ın müşterilerine verdiği önemle düşünüp hayata geçirdiği bir diğer hizmeti de iade ofisleridir. Nereden kiraladığınız önemli olmaksızın Dokay’ ın herhangi bir şubesinden kiraladığınız aracınızı kolaylıkla ve güvenli bir şekilde iade edebileceğiniz hizmet ofisleridir. Bunlar; İstanbul; Bahçelievler, Sancaktepe, Antalya; Kepez, Bursa; Nilüfer, Adana; Seyhan ve İzmit; Kocaeli’dir. Aracınızın teslim günü geldiğinde bu bölgede iseniz başka bir çözüm aramadan Seyhan iade ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Adana Seyhan oto kiralamafirmaları içerisinde size en iyi hizmeti sunan Dokay ile her zaman ve her koşulda kaliteli ve güvenilir hizmete sahip olabilirsiniz. 

Süre ile yapılan birçok uygulamada olduğu gibi araç kiralamada da belirtilen süre dolduğunda aracı teslim etmeniz gerekmektedir. Araç kiralama işlemi gerçekleştirilirken belirli bir zaman dilimi belirtilir ve diğer detaylarla birlikte hizmet alınır. Eğer gün sayınız dolduğunda süreyi uzatmayacaksanız size en yakın Dokay ofisine gelerek kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan hizmet noktaları ile araç kiralama ve iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz Dokay ofislerinde aracınızı zahmetsizce teslim edebilirsiniz. Dokay müşterilerinin aldığı hizmet kalitesini önemseyerek aldıkları hizmeti kolay ulaşılabilir kılmak adına farklı şehirlerde iade ofislerine sahiptir. Dokay’ın herhangi bir ofisinden kiraladığınız aracı Adana Seyhan araba kiralama iade ofisinde rahatlıkla teslim edebilirsiniz. 

 

Kiralık araç teslimlerinde gerçekleştirilmesi ve dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Öncelikle kişinin aracı kiralarken verdiği süreye uyması ve detaylarda belirtilen diğer durumlara dikkat etmesi gerekmektedir. Aracın teslim alırken sahip olduğu durumları teslim ederken de koruması gerekmektedir. Örnek olarak; benzin miktarı, aracın içinde bulunan aparatlar gibi kullanınca bitecek veya zarar görebilecek ürünlere dikkat etmek ve bulunduğu gibi bırakmak gerekir. Daha sonra araç teslim alınırken iç ve dış aksanın kontrol edilmesi yapılır. Aracın içinde pedallar, direksiyon, vites kolu gibi önemli donanım parçalarında bir hasar olup olmadığına bakılır. Aracın dışında herhangi bir hasar oluşup oluşmadığı kontrol edilir. Kiralık aracı kullanım süresinde ceza veya kaza gibi olumsuz durumların olup olmadığı araştırılır. Bütün bunlar Dokay, Adana Seyhan kiralık araç iade ofisi uzman kadrosu tarafından sizi yormayacak şekilde hızlıca yapılmaktadır.

Seyhan, Adana’nın beş merkez ilçesinden bir tanesidir. İlde toplam on beş ilçe olmakla beraber Seyhan bunların içerisinde en eski olanıdır. Adana’nın ilk yerleşim yerlerinden olan ilçe şehrin tarihinde önemli bir yere sahiptir. Oluşumundan bu yana Adana’nın kalbinde yer alarak fiziksel anlamda bugün şehrin büyük ölçüde potansiyelini oluşturmaktadır. Seyhan ilçesi, ilin büyük ölçüde nüfusuna da ev sahipliği yapmaktadır. Adana’da diğer ilçelere göre iş, kültür ve yönetim gibi konularda oldukça söz sahibidir. Şehrin en önemli iş merkezleri, iş sahaları ve düzenlenen kültür faaliyetleri gibi önemli konular ilçe sınırlarındadır.

 

Adana Seyhan rent a car firmaları arasında Dokay, şehirde önemli bir konumda bulunan ofisiyle hem ildeki müşterilerine hem de yakın bölgedeki müşterilerine hizmet vermektedir. Dokay’ın sahip olduğu deneyim ve kaliteli hizmet anlayışı ile bölgedeki bütün müşterilerinin ulaşımını kolaylaştıracak ve iade işlemlerini rahatlıkla yapabilecekleri iade ofisi Seyhan’da herkes için hizmet vermektedir. Seyhan, Adana’nın en büyük ilçesi olmakla kalmayıp şehrin simgesi haline gelen gezilip görülecek yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Akdeniz Bölgesi’nde gerçekleştirilen bir tatil veya gezi planınızda kentte mutlaka görülmesi gereken yerler olduğunu söylememizde fayda var. 

 

Seyhan’da görülmesi gereken yerlerin başında ismini de aldığı Seyhan Nehri gelmektedir. Nehir ilçenin doğu yakasından uzanmaktadır ve şehrin içinde diğer ilçelerden de geçmektedir. Yine Adana ile özdeşleşen Taşköprü’nün de bir ayağı Seyhan’da olmak üzere diğer ayağı da Yüreğir ilçesindedir. İlçede bulunan önemli noktalara örnek olarak sayılabilecek diğer yerler; Sabancı Merkez Cami, Ulu Cami, Büyük Saat, Ramazanoğlu Konağı ve Tarihi Tepebağ Mahallesi’dir. Adana’da, Seyhan başta olmak üzere gezip görülecek birçok tarihi yapı ve doğa güzellikleri bulunmaktadır. Dokay, Seyhan araç kiralama uygulaması ile Adana gezinizi keyifli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dokay, geniş araç modelleri ile uzun yolculuklarda konforu hissettiren ve seyahatinizi keyifli hale getiren araçları ile her yolculuğunuzda yanınızda olmaya devam ediyor.

 

Adana, Seyhan’a il dışından ulaşım sağlamak için birkaç yol bulunuyor. Kentin, karayolu, havayolu ve demiryolu olarak farklı seçeneklerde ulaşımı mevcut. Seyhan’a karayolu ile ulaşım sağlarken D-400 karayolu veya TEM otoyolu tercih edilebilir. İlçe tabelaları dikkate alınarak tercih edilen yoldan rahatlıkla ulaşım sağlamak mümkün. Havayolu yolculuklarında ise ilin tek havalimanı olan Adana Havalimanı, Seyhan sınırları içerisinde bulunmaktadır. Demiryolu ulaşımını tercih edenler için de İstanbul başta olmak üzere Ankara, Mersin ve İç Anadolu Bölgesi’nde ve diğer bölgelerde farklı noktalara ulaşım sağlamak mümkün. İlçeye şehir içinden ulaşım sağlamak için belediye otobüsleri, halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır.