Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
ankara-yenimahalle-sube
Ankara - Yenimahalle Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Ankara - Yenimahalle Şube

Adres Bilgisi

Adres: Macun Mah.Bağdat Cad.No 95/1 Yenimahalle / ANKARA
Telefon: 00908508083535 / 00905303693506

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar 00:01 - 00:02

İç Anadolu Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Ankara, özellikle tarihi ve kültürel gezilerin vazgeçilmezidir. İçerdiği sayısız müze ve tarihi öneme sahip olan yapılar sayesinde Ankara’yı ziyaret ederek geçmişe objektif bir perdeden bakabilmemiz mümkün. Gezinizde rahat hareket etmek için araç kiralama, en kullanışlı ulaşım yöntemlerinden biridir. Şehirde toplu taşıma kullanmak özellikle merkeze çok uzak bölgeleri ziyaret etmek için zor bir yöntem olabilir. Benzer şekilde, bozkırları ve şehir dışında kalan doğal güzellikleri görmek isteyenler için de özel araç kullanımı tavsiye edilir. Bu noktada hızlı ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti sunan Dokay, Ankara Yenimahalle şubesiyle ihtiyacınız olan desteği sunuyor.

Yenimahalle araç kiralama şubesi son derece kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir konuma sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu özelliği, şubeye nereden gelirseniz gelin rahat bir şekilde ulaşabilmenize ve böylece her bölgeden gelen kullanıcının rahatlıkla kendine uygun aracı şubede bulabilmesine yardımcı olur. Siz de Yenimahalle araba kiralama şubesini ziyaret ederek gezinizi çok daha keyifli hale getirecek aracı bulabilirsiniz.

Dokay, müşterileri için kiralık araç hizmetini olabildiğince kolaylaştırabilmek için özel bir sistem tasarlamıştır. Bu sistem müşterilerin minimum efor sarf ederek maksimum rahatlığa sahip olmasını amaçlar. Ankara Yenimahalle araç kiralama şubesinden araç teslim alırken tercih edebileceğiniz iki farklı yöntem bulunur. Kiralama işlemlerini başlatmak için direkt olarak şubeye gidebileceğiniz gibi işlemi online olarak da başlatabilmek mümkündür. İşlemi online olarak yapmayı tercih ettiyseniz ilk olarak aracı teslim alacağınız ve iade edeceğiniz tarihleri ve saatleri seçmeniz gerekir. Kiralayacağınız tarih ve saati seçtikten sonra bu zaman dilimlerinde müsait olan araçları görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Bu araçların tümünün çeşitli oto kiralama kriterleri bulunur. Kimi araçlar için yaş sınırı bulunabilirken, bazı modellerde ehliyetinizin bulunması yeterli olabilir. Araçlar arasında, kiralama için en az bir yıllık ehliyet koşuluna sahip olanlar da mevcuttur. Tüm bu koşullar, ortaya çıkabilecek kazaları ve hem sürücü için hem de araç için tehlikeli olan durumları engellemek amacıyla oluşturulmuştur. Aracınızı seçerken, çeşitli modellerin sahip olduğu farklı özellikleri rahatlıkla görüntüleyebilir ve ihtiyacınız özelliklere sahip aracı bulabilirsiniz. Aracınızı seçtikten ve ihtiyacınız olan ek hizmetleri belirledikten sonra ödemeyi online veya ofisten olarak tercih etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Araç seçimi yapıldıktan sonra Gimat araç kiralama bölgesi ile oldukça yakın bir mesafede bulunan Ankara Yenimahalle şubesinden aracınızı teslim alabilirsiniz. Aracı teslim almadan önce bir iç ve dış olmak üzere uzman kontrolü yapılır ve herhangi bir hasar veya sorun var ise bu durum evraklara yansıtılır. Şubede bulunan tüm araçlar son derece hijyenik koşullarda bulundurulur. Ancak müşteriye teslim edilmede önce son kez bir hem dış hem iç dezenfeksiyon işlemi yapılır ve bu sayede hijyenik koşullar maksimuma çıkarılır. Tüm kontrolleri yapılmış ve gerekli evrakları düzenlenmiş olan araç güvenli bir şekilde kullanıcıya teslim edilir.

Araç iadesi teslim almaya oldukça benzer işlemleri içerir. Bu işlemler online olarak veya birebir ofisten ödemesi yapılmış araçlarda farklılık göstermez. Her araç aynı işlemlerden geçer. Aracı teslim etmek için Demetevler araba kiralama bölgelerine yakın mesafede bulunan Dokay Ankara Yenimahalle şubesini tercih edebilirsiniz. Ankara Batıkent araç kiralama açısından Yenimahalle’ye oldukça yakın mesafede bulunan bölgelerdendir.

Batıkent gibi Yenimahalle’ye yakın bölgelerde bulunmamanız durumunda farklı Dokay şubelerine aracınızı rahatlıkla bırakabilirsiniz. Bu durumda ilk olarak size en yakın Dokay şubesini belirlemeli ve aracınızı bırakmak için bu şubeye ulaşmalısınız. Ancak şubenizi seçtikten sonra teslim aldığınız şubeye ve iade edeceğiniz şubeye telefon yoluyla ulaşmanız önemlidir. Araçların iadesi için çeşitli işlemler gerekli olduğu için bu işlemlerin planlanması gerekir. Bu planlamanın yapılabilmesi ve aracınızı iade edeceğiniz saate uzman personelin müsait olabilmesi için şubeleri arayarak bilgi vermelisiniz.

Şubeye ulaştığınızda tıpkı teslim alma sırasında olduğu gibi bir araçlar konusunda uzman personel sizi bekliyor olur. Farklı şubeye teslimlerde son derece cüzi bir ücret talep edilebilir. Bu durum çizelgelerde oluşturulan değişikliklerden dolayı gerekli olabilir. Ankara Yenimahalle şube personeli ile karşılaştığınızda işlem aracınızın evraklarını incelenmesiyle başlar. Bu şekilde evraklarda bulunan özel notlara da dikkat edilerek aracın kontrolü yapılmaya başlar. Evraklar araçta teslim anında da bulunan ve sizden kaynaklı olmayan herhangi bir hasarın bilinmesi için oldukça önemlidir. Aksi takdirde hasar kaynağı siz gibi görünebilirsiniz. Bu sebeple evraklarını iade sırasında asla unutmamalısınız. Aracın iç ve dış tüm kontrolleri belirli bir listeye göre yapılır. Bu sayede kontrol işlemi oldukça hızlı ve pratik bir şekilde ilerler. Kısa bir süre içerisinde işlemler biter ve herhangi bir sorun olmaması halinde sadece form imzalayarak aracın iadesini sağlamış olursunuz.

Ankara’daki pek çok konum gibi Ostim araç kiralama yoluyla ulaşabileceğiniz bölgeler arasında yer alır. Ankara Yenimahalle şubesinden kiralayacağınız aracınızla tüm bu semtlere rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Araç kiralama işlemi genellikle şehir dışından gelen ziyaretçiler tarafından rahat ve konforlu ulaşım için tercih edilmektedir. Ziyaretçiler ve turistler gezileri boyunca rahat bir süreç geçirebilmek için Dokay hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilir. Demetevler rent a car hizmeti alabileceğiniz Yenimahalle bölgesine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Bu durumda ilk olarak şubeye ulaşım şeklini belirlemek gerekir.

Ankara Yenimahalle şubesi merkezi konum sayesinde kolaylıkla bulunabilecek bir özelliktedir. Bu sayede yerli ve yabancı fark etmeksizin tüm turistler şubeye rahatlıkla ulaşabilirler. Ankara’ya eğer farklı şehirlerden geliyorsanız otobüs, tren ve uçak olmak üzere üç farklı ulaşım aracı seçeneğine sahip olursunuz. Özellikle uzak bölgelerden ve yurt dışından seyahat edenler için uçakla seyahat çok daha rahat ve konforlu olur. Esenboğa Havalimanı’na indikten sonra kullanabileceğiniz çeşitli yöntemlerle Ankara Yenimahalle Dokay şubesine varabilirsiniz. Havalimanından şehrin farklı bölgelerine direkt ulaşım sağlayan bu servisler sayesinde şehrin haritasına hakim değilseniz dahi nereye gitmeniz gerektiğini bildiğiniz sürece rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, ayrıca çok sayıda şehre tren ile ulaşım sağlayan bir şehridir. Ankara YHT Garına İzmir, İstanbul, Eskişehir gibi pek çok ilden ulaşım sağlamak mümkün olur. Altındağ’da bulunan bu gardan Yenimahalle'ye otobüslerle ulaşmak mümkündür. Ayı şehri içerisinde bulunan metro hattı da Yenimahalle'ye ulaşımı çok daha kolay hale getirir. Yenimahalle metro istasyonunda indikten sonra dolmuş ve otobüslerle ilçenin istediğiniz bölgesine ulaşmak mümkündür. Bağdat caddesi üzerinde bulunan günlük araç kiralama Ankara Yenimahalle şubesi ulaşım açısından kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar.

Araç kiralama fiyatları birçok farklı kritere göre değişiklik gösterir. Bu kriterler aracın modeli, kiralama süresi, aracın öncesinde kullanılmış olduğu süreç ve kilometre gibi özellikleri sayılabilir. Oto kiralama Ankara Yenimahalle şubesi hem sahip olduğu araç çeşitliliği hem de merkezi konumu dolayısıyla gözde araç kiralama noktalarındandır. Şubede bulunan araçlardaki fiyat ve model çeşitliliği geniş kitlelerin kendilerine uyguna araçları rahatlıkla bulabilmesine yardımcı olur. Ayrıca şubenin sahip olduğu konumda her türden kullanıcının ulaşımını çok daha kolay hale getirir. Bu sayede siz de Ankara Yenimahalle şubesinden kısa sürede kolaylıkla araç kiralayabilir ve gezilerine hem konfor hem de eğlence katabilirsiniz.