Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
antalya-kepez-iade-ofisi
Antalya - Kepez İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Antalya - Kepez İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Altınova Sinan Mh. Serik Cd. No 103 Kepez/Antalya
Telefon: 00908508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:01 - 00:02
Pazar 00:01 - 00:02

Araç kiralama uygulamaları ile uzun yıllardır müşterilerinin her türlü araç ihtiyacını karşılayan Dokay, Kepez araç kiralama iade ofisiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Dokay’ın birden fazla noktada bulunan ofislerinin herhangi birinden kiraladığınız aracı hiçbir zorluk çekmeden iade ofislerinden size en yakın olanına teslim edebilirsiniz. Antalya’ya kiraladığınız aracınızla gelerek teslim tarihi gelen aracı Kepez iade ofisini ziyaret ederek kolaylıkla teslim edebilirsiniz. 

Araç kiralamanın sunduğu kolaylıkları Dokay markasından alacağınız kalite hizmet ile daha da pekiştirebilirsiniz. Uzun yolculuklarda yorulmamak adına tercih edilen bir uygulama olarak karşımıza çıkan araba kiralama, uçak yolculuklarından sonra büyük bir rahatlık sunmaktadır. Tatile çıktığınızda yolculuğunuzdan önce ayarladığınız kiralık aracınız ile tatile hızlı ve konforlu bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden binlerce insanın tatil için geldiği Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nde kiralık aracınız ile keyifle gezintiler gerçekleştirebilirsiniz. Dokay tüm koşullar ve talepler doğrultusunda en önemli noktalarda hizmet veren ofisleri ile müşterilerinin tüm araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dokay Rent a Car, Türkiye’nin dört ayrı bölgesinde bulunan ofisleri ile yılın her dönemi müşterilerine kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir. Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Antalya Kepez kiralık araba iade ofisi uzman kadrosu ile bu bölgede araç teslimi yapmak isteyen müşterilerin işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirmektedir. 

Dokay, uzun yıllardır İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörde edindiği tecrübelerini her geçen gün daha da pekiştirerek müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Araç kiralama ve filo kiralama gibi kişisel ya da firmanız için gerekli olan tüm araç ihtiyaçlarınızda Dokay ile en ideal çözüme ulaşabilirsiniz. Sizlere en güvenli ve en konforlu hizmeti sunarken marka değerinden ödün vermeden ilerleyen Dokay ile yılın her dönemi ihtiyacınıza uygun araç bulabilirsiniz. Firmamız geniş araç yelpazesi ile her ihtiyacı karşılayacak modelde araçlara sahiptir. 

Farklı şehirlerde bulunan Dokay şubelerinden istediğiniz hizmeti alabilir ve ihtiyaçlarınıza güvenli bir çözüm bulabilirsiniz. İzmir’de bulunan dört şubemizde bütün araç kiralama ve araç iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı ofisimiz, İzmir’e dışarıdan gelen herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ve araç kiralama işlemlerini yapabileceği bir konumdadır. Alsancak Dokay şubesi merkezi lokasyonu ile şehrin kalbinde yer alırken herkesin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği bir noktadır. İzmir’deki diğer şubelerimiz Karşıyaka ve Bayraklı olmak üzere yine tüm araç kiralama ve iade işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz ulaşımı çok rahat bir lokasyondadır. Diğer Dokay iade ofisleri Ankara, Balıkesir, Konya, İstanbul, Antalya, Bursa, Adana ve İzmit’te bulunmaktadır. Ankara; Yenimahalle, Balıkesir; Edremit, Koca Seyit Havalimanı ve Güre, Konya; Selçuklu ve Konya Havalimanı şubelerinden bütün araç kiralama ve araç iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul; Bahçelievler ve Sancaktepe, Antalya; Kepez, Bursa; Nilüfer, Adana; Seyhan ve İzmit; Kocaeli iade ofislerinde de diğer şubelerden kiraladığınız aracınızı teslim edebilirsiniz. Türkiye’nin birden fazla noktasında hizmet alanına sahip Dokay, müşterilerini yormadan bir deneyim kazandırmak çabası içindedir. Bu konsantrasyonla hem araç kiralarken hem de araç iade ederken süreci en pratik şekilde yürütmeye özen gösterir. Hangi ofisten kiraladığınız fark etmeksizin aracınızı Dokay, Antalya Kepez Rent a Car şubemizi ziyaret ederek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Belirli bir süre için kiraladığınız aracın teslim zamanı geldiğinde herhangi bir Dokay ofisine gelerek teslim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Antalya dışından kiraladığınız aracı teslim tarihi geldiğinde şehrinizde bulunan Antalya Kepez araç kiralama iade ofisimizi ziyaret ederek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kepez araç iade ofisimiz oldukça merkezi bir konumdadır. Ulaşımı rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Antalya Havalimanı’na yakınlığı sayesinde uçak yolculuğunuzdan önce araç iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dokay, her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda ilerlerken verilen hizmetin kalitesi kadar kalıcılığı ve kolay ulaşılabilir olması da önemsenmektedir. Araç iade işlemleriniz Dokay ile her zaman kolay ve sizi yormayacak şekilde yapılmaktadır. Aracınızı Dokay, Antalya Kepez araba kiralama iade ofisimize getirdiğinizde işinde uzman kadromuz bütün işlemleri sizi yormadan eksiksiz ve hızlı olacak şekilde gerçekleştirir.

Araç kiralarken gerekli olan işlemler gibi araç iade ederken de yapılması gereken birtakım uygulamalar vardır. Kiralanan aracın eksiksiz bir şekilde teslim edilip edilmediği hızlıca araştırılır. Araç kontrol edilerek donanım parçalarında bir hasar olup olmadığı tespit edilir. Aracın iç ve dış aksanı detaylı bir incelemeden geçilir. Kullanım esnasında herhangi bir kaza yaşanmış mı ya da ceza yazılmış mı sorularına cevaplar bulunur. Bu önemli detaylar sizi yormadan Dokay’ın profesyonel kadrosu tarafında hızlıca gerçekleştirilir.

Kepez, Antalya’nın beş merkez ilçesinden bir tanesidir. İlçenin doğusunda Aksu, kuzeybatısında Döşemealtı, güneybatısında Konyaaltı ve güneyinde Muratpaşa ilçeleri bulunmaktadır. Kepez, merkezi konumu ile denize yarım saatlik bir mesafede bulunmaktadır. Antalya, Türkiye’nin en önemli tatil ve turizm noktalarının başında gelmektedir. Yaz ayları başta olmak üzere yılın her dönemi binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin büyük bir ilgiyle ziyaret ettikleri bölgede büyük kalabalıklar oluşmaktadır. Yaz aylarında çok yoğun ilgi olan ilin ilçeleri de aynı şekilde talep görmektedir. Kepez merkez ilçe olma özelliği ve Antalya Havalimanı’na yakın konumu ile her mevsim bolca ziyaretçi kabul etmektedir. Bölgeye uçakla gelen misafirler tatil günlerinde kullanmak için kiralık araç hizmetinden yararlanmak isterler. Başka bir ilden kiralık araç ile gelen misafirler de tatillerini burada sonlandırırken kiraladıkları aracı kolay bir şekilde teslim etmek isterler. Bu noktada Dokay, Antalya Kepez kiralık araç iade ofisi ile tüm müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dokay, sahip olduğu geniş hizmet ağı ile müşterilerine Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Herhangi bir şehirdeki Dokay şubesinden kiraladığınız aracınızı başka bir şehirdeki ofisimize getirerek kolaylıkla teslim edebilirsiniz. Dokay’ın tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ofisleri dışında sadece araç teslimi yapabileceğiniz araç iade ofisleri bulunmaktadır. Antalya Kepez kiralık araç iade ofisimizi ziyaret ederek tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Kepez’e, Antalya merkezinden ulaşım sağlamak için Yeşilırmak Caddesi kullanılarak yaklaşık yarım saatte varılabilir. Aynı noktadan ulaşım sağlayabileceğiniz bir başka yolda Kızılırmak Caddesi’dir. Her iki caddeyi de tercih ederek yaklaşık yarım saatte Kepez’e ulaşabilirsiniz. Döşemealtı ilçesinden ulaşım sağlamak için Hacı Bey Caddesi tercih edilmelidir. Konyaaltı’ndan Kepez’e gitmek için Batı Çevre Yolu kullanılarak bir saate yakın bir sürede ilçeye ulaşılır. Diğer merkez ilçelerden olan Aksu’dan, Kepez’e gelmek için Kurşunlu Caddesi’ni kullanarak ilçeye gidebilirsiniz. İlçeye ulaşım sağlamanın bir diğer yolu da toplu taşıma araçlarıdır. Gün boyu belirli aralıklarda hizmet veren halk otobüsleri ve dolmuşlar ile Kepez'e ulaşım sağlamak mümkün. Antalya merkez ilçeden ve diğer ilçelerden gün içerisinde Kepez’e gitmek için kalkan dolmuş ve halk otobüsleri ile her noktadan ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı şekilde Kepez’den de diğer ilçelere ulaşımı sağlayan halk otobüsleri ve dolmuşlar bulunmaktadır.