Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
balikesir-koca-seyit-havalimani
Balıkesir - Koca Seyit Havalimanı
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Balıkesir - Koca Seyit Havalimanı

Adres Bilgisi

Adres: Bostancı Mahallesi 10300 Edremit / BALIKESİR
Telefon: 00908508353535 / 00905331640179

Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:00 - 20:00
Salı 08:00 - 20:00
Çarşamba 08:00 - 20:00
Perşembe 08:00 - 20:00
Cuma 08:00 - 20:00
Cumartesi 08:00 - 20:00
Pazar 08:00 - 20:00

Ege bölgesindeki tatil gözdelerinden biri olan Balıkesir’de güvenle tercih edebileceğiniz Dokay araç kiralama ile araç kiralamak her zamankinden daha kolay. Birçok araba modelinden istediğiniz renkte, özellikte ve konfor alanıza uygun aracı rahatça bulabilirsiniz. Uygun araç kiralama fiyatları ile hem cebinizi hem yüzünüzü güldürecek bir seçenek olan Dokay ile tanışın!

Konum itibariyle Balıkesir, trafiğin ve ulaşımın yoğun olduğu bir şehir olarak düşünülse de Koca Seyit Havalimanı rent a car noktası ile son derece keyifli bir yolculuk geçirmeniz mümkün olmaktadır. Koca Seyit havalimanı araç kiralama Edremit/Balıkesir şubemizin konumu sayesinde ekstra bir yol gitmeden araç konforuna kavuşarak maceranıza başlayabileceksiniz.

Edremit Koca Seyit Havalimanı araç kiralama işlemlerini ister online ortamda, internet sitemizden, ister şubemize gelerek yapabilirsiniz. Alanında profesyonel olan ekibimiz ile randevu saatinizde aklınızda soru işareti kalmadan aracınıza kavuşacaksınız. Ayrıca işlemlerinizi internet sitemizden yapıyorsanız size özel indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabileceğinizi unutmamalısınız. İndirim veya herhangi bir online konuda daha fazla bilgi almak veya sorularınız için Koca Seyit Havalimanı oto kiralama ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size ayrılan randevu saatinde herhangi bir bekleme olmadan tüm oto kiralama işlemleriniz başlar. Araç seçimi ve araç kontrolü sırasında tüm hijyen unsurlarına dikkat edilir ve birçok kez kontrol edilir.

Dokay Koca Seyit araç kiralama, bulunduğunuz ortam kadar kullanacağınız araçtaki temizliğe de oldukça önem verir. Evrak işlemleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra ilgili personelimiz araçların bulunduğu otopark alanına kadar size eşlik eder. Otoparkta da başka bir uzmanımız kimlik, araç kontrolü ve iç-dış kontrolleri yapar. Tüm bu kontroller size daha iyi bir hizmet sunabilmek için tek tek ve özenle yapılır. Araç son kez dezenfekte edildikten sonra teslim edilir.

Araç teslim süreci de teslim alma sürecine benzerdir. Kullanım aralığınız sona erip aracınızı teslim etme zamanınız geldiğinde belirli şubelerden teslim etme imkanınız vardır. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı araç kiralama şubemizin ayrıcalıklarını diğer tüm Dokay şubelerimizde bulabilir, aynı şekilde çevre ofislerimize de rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bunun için teslim etmek istediğiniz herhangi bir şubemizi arayarak haber vermeniz yeterli olacaktır. Önceden şubemizi aramanız, teslim etme sürecinizde şubelerimiz arasında iletişimde bir aksama olmadan hızlıca işlemlerinizin tamamlanmasını sağlar.

Tercih ettiğiniz şubemizde aracınızı teslim almak için hazır bekleyen personellerimiz olacaktır. Aracın iade süreci, sizinle ilgilenen personelimizin evraklarınızı istemesiyle başlar. Hızlı bir evrak ve kimlik kontrolünün ardından aracın öncelikle iç, sonrasında da dış kontrolleri yapılır. Bu süreç aracı teslim alırken evraklarınıza düşen notlara göre ilerler. Edremit Koca Seyit Havalimanı araç kiralama ekibimizin kontroller sırasında izlediği prosedürler sayesinde bu aşama zaman kaybedilmeden halledilir.

Tüm aşamalar sorunsuz bir şekilde bittikten sonra teslim ettiğinize dair form imzalamanızın ardından aracınız teslim alınır.

Koca Seyit Havalimanı Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunmaktadır. Balıkesir’e ilk defa gelmişseniz ve araç kiralama havalimanı noktalarını bilmiyorsanız çevre yollarını tercih etmeniz avantajınıza olacaktır. Bostancı Mahallesi taraflarına geldiğinizde yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ofisimizi görebilirsiniz.

Balıkesir, havası ve doğal güzellikleri sayesinde her sene birçok ziyaretçinin uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Aracınızla Altınoluk, Ayvalık, Akçay gibi birbirinden güzel ilçelere gidebilir ve yolculuğunuza macera katabilirsiniz. Her sokağında kültür bulunan ve doğal güzellikleri sayesinde başka bir evrendeymiş gibi hissettiren bu şehirde Şeytan Sofrası, Saatli Camii, Cennet Tepesi gibi lokasyonlara giderek eşsiz anılar yaratabilirsiniz. Dokay Koca Seyit Havalimanı araç kiralama tüm anılarınızda yanınızda olarak size destek olacaktır.