Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
bursa-nilufer-iade-ofisi
Bursa - Nilüfer İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Bursa - Nilüfer İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Yüzüncüyıl Mh. İzmir Yolu Cd. Galeri Ofis Sitesi A Blok Apt. No 434A Nilüfer/Bursa
Telefon: 00908508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:01 - 00:02
Pazar 00:01 - 00:02

Dokay Rent a Car, Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan birden fazla hizmet noktası ile müşterilerini kaliteli ve güvenilir araç kiralama uygulaması ile buluşturuyor. Uzun yıllardır sektörde kendini kanıtlamış olan Dokay, sunduğu tüm hizmetlerde her zaman müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek hareket etmiştir. Alınan hizmetten edinilen tecrübenin pozitif olması müşterilerimiz kadar firmamız için de çok önemlidir. Dokay bu anlayışla kaliteli hizmet sunarken müşterilerinin adımlarını kolaylaştırmak adına farklı özelliklerde şubelere sahiptir. Dokay, tüm araç kiralama ve araç iadesi yapabileceğiniz şubeler dışında bir de sadece araç iadesi yapabileceğiniz şubelere sahiptir. Bursa Nilüfer araç kiralama iade ofisi bunlardan bir tanesidir. Marmara Bölgesi’nde bulunan hizmet noktalarımızdan biri olan bu iade ofisimizde, diğer herhangi bir şubemizden kiralamış olduğunuz aracı rahatlıkla teslim edebilirsiniz.Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz olmak üzere dört farklı bölgede önemli noktalarda bulunan Dokay ofislerinden yılın her dönemi her ihtiyacınıza uygun araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Tatil ya da iş seyahatinizde ihtiyaç duyduğunuz araca Dokay ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seyahatiniz sonunda farklı bir şubede teslim yapabileceğiniz için kiralık araba Bursa Nilüfer iade ofisimize gelerek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Araç kiralama sektöründe uzun yıllardır var olan Dokay, müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız, edindiği tecrübeleri ile müşterilerine hızlı ulaşılabilen, kaliteli ve güvenilir bir hizmet ağına sahiptir. Sektöre girdiği ilk yıldan bu yana ödün vermeden geliştirdiği hizmet anlayışı ile Türkiye’nin birçok noktasında müşterileri ile buluşmayı başarmıştır. Dokay, ülkenin farklı şehirlerinde farklı sayılarda şubeye sahiptir. Şubelerin çoğunda bütün araç kiralama ve iade işlemleri yapılabilirken bazılarında da sadece araç iade işlemleri gerçekleştirilmektedir. Dokay’dan kiraladığınız bir aracı hangi şubeden kiraladığınız fark etmeksizin Bursa Nilüfer araba kiralama iade ofisimize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. 

 

Dokay’dan araç kiralama yapmak için ofislerimizi ziyaret edebilir ya da web sitemiz üzerinden kiralama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bütün araç kiralama ve araç iade işlemlerini yapabileceğiniz şubelerimiz şu şekildedir. İzmir; Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak ve Adnan Menderes Havalimanı, Ankara; Yenimahalle, Balıkesir; Güre, Edremit, Koca Seyit Havalimanı, Konya; Selçuklu ve Konya Havalimanı’dır. Dokay’ın sadece kiralık araç iade hizmeti veren ofislerini sayacak olursak, İstanbul; Bahçelievler ve Sancaktepe, Antalya; Kepez, Bursa; Nilüfer, Adana; Seyhan ve İzmit şubeleridir. Dokay’ın sahip olduğu bu geniş hizmet ağı ile bulunduğunuz bölgedeki ofisimizden güvenilir ve kalite araç kiralama-iade hizmeti almanız mümkün. 

 

Müşterilerinin araç kiralama hizmetinde edindiği tecrübeyi her zaman önemseyen Dokay, araçlarının bakımlarını, temizliğini aksatmadan yapmaktadır. Firmamız konforlu ve kullanışlı geniş araç yelpazesi ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Dokay, sahip olduğu çeşitli özelliklerde ve segmentlerdeki araçları ile farklı gereksinimleri karşılamayı hedeflemektedir. Kiralık araca ihtiyaç duyduğunuz her alanda Dokay’dan eksiksiz hizmet alabilirsiniz. Dokay, filosundaki tüm araçlarını her zaman temizliği yapılmış bir şekilde hazırda bekletir. Ofisten ya da web sitesinden yapılan tüm araç kiralama işlemlerinde, teslimattan hemen önce araçların bütün hijyenik koşulları uygun hale getirilir.

Dokay Rent a Car’dan kiraladığınız aracınızı süresi dolduğunda herhangi bir şubemizi ziyaret ederek teslim edebilirsiniz. Firmamız bu noktada müşterilerinin rahat hizmet alabilmesi için Türkiye’nin farklı noktalarında iade ofislerine sahiptir. Birden fazla şehirde bulunan Dokay ofislerinde araç kiralama yapabildiğiniz gibi sadece araç iade işlemlerinizi yapabileceğiniz ofislerimiz de mevcuttur. Bunların birisi de Dokay, Bursa Nilüfer kiralık araç iade ofisidir. Tatil geziniz veya iş seyahatiniz için kiraladığınız aracınızı Bursa sınırları içerisinde teslim etmek isterseniz Nilüfer ofisimiz sizin için her zaman hazır bulunmaktadır. 

 

Dokay’ın işinde uzman kadrosu Nilüfer şubesinde araç teslimi yapmak isteyen müşterilerimizin bütün işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kiralık araçların iade sürecinde yapılması gereken birtakım işlemler ve kontroller vardır. Aracın donanımı, iç ve dış aksanı gibi detaylar incelenmektedir. Araçta bir hasar olup olmadığı tespit edilmektedir. Araca kullanılan süre içerisinde ceza işlemi uygulanmış mı ya da bir kazaya karışmış mı? Bu sorular araştırılır ve araç o şekilde teslim alınır. Tüm bu teslim süreci sizi yormadan en hızlı ve güvenli olacak şekilde tamamlanır. Dokay, Bursa Nilüfer Rent a Car şubemizde de diğer şubelerimizde olduğu gibi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutulmaktadır. 

Nilüfer, Bursa’nın merkez ilçelerinden birisidir. Konum olarak şehrin ortasında bir bölgede yer almaktadır. Nilüfer ilçesinin doğusunda Osmangazi, batısında Mustafakemalpaşa, kuzeyinde Mudanya ve güneyinde Orhaneli ilçeleri bulunmaktadır. İlçenin batısında ayrıca Uluabat Gölü’de bulunmaktadır. Nilüfer ilçesi Bursa’nın en çok bilinen ilçelerinden bir tanesidir. Nüfusu her geçen yıl artan ilçede yapılaşmada önceki yıllara göre artış göstermektedir. Marmara Bölgesi’nin güzel kentlerinden biri olan Bursa’ya yıl içerisinde hatırı sayılır miktarlarda ziyaretçi gelmektedir. Bursa’da bulunan tarihi yapılar ve doğa güzellikleri yerli yabancı bütün turistlerin ilgisini çekmektedir. Bursa sahip olduğu konumu ile Marmara Bölgesi dışında Ege Bölgesi’nden de rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir özelliğe sahiptir. Dokay’ dan kiraladığınız aracınızla konforlu bir tatil gezi planı oluşturabilirsiniz. Firmamızın sahip olduğu geniş özelliklerde araçlardan size en uygun olanı seçerek unutamayacağınız bir tatil rotası belirleyebilir ve bölgede bulunan Bursa’yı ziyaret edebilirsiniz. Keyifli bir tatilin ardından kiraladığınız aracınızın teslim günü geldiğinde Dokay, Nilüfer araç kiralama iade ofisimizde bütün işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Bursa’da gezilip görülmesi gereken bazı yerler Nilüfer ilçesinin sınırları içindedir. Herkes tarafından bilinen Gölyazı, Misi Köyü, Ağlayan Çınar, Dağyenice Göleti ve Ayvaini Mağarası gezilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İlçe aynı zamanda Mudanya’ya olan yakın konumu ile de denize ulaşımı kısa sürmektedir. Dokay’dan aldığınız araç kiralama hizmeti ile gezintileriniz hep konforlu ve güvenli olacaktır. Herhangi bir Dokay şubesinden kiraladığınız aracınızla tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bursa’yı ziyaret eden yerli veya yabancı turistler başka bir şehirden kiraladıkları araçlarını Nilüfer’de bulunan Dokay iade şubesine getirerek kolaylıkla iade edebilirler. Dokay’ın, Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinin birisi de Bursa, Nilüfer’de bulunmaktadır. Dokay Nilüfer şubesinde sadece iade işlemleri gerçekleştirilmektedir. Başka bir şehirdeki Dokay şubesinden kiraladığınız aracı Bursa Nilüfer kiralık araba iade şubesine zahmetsizce teslim edebilirsiniz. 

 

İlçeye şehir içinden özel araçla ulaşım sağlamak için Nilüfer tabelalarını takip etmek yeterli olacaktır. Toplu taşıma ağı oldukça geniş olan Bursa’da ilçeye toplu taşıma ile ulaşım sağlamak için de birden fazla seçenek bulunuyor. Her yerden kalkan otobüs hatları, ilçeden geçen metro hattı ve dolmuş seferleri ile ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir dışından ilçeye gitmek için deniz yolu, kara yolu ve hava yolu gibi üç seçenek vardır. Deniz yolu ile Mudanya üzerinden Nilüfer’e geçiş yapmak mümkün. Kara yolu ile Bursa’ya giriş yaptıktan sonra ilçe tabelaları takip edilerek Nilüfer’e kolaylıkla ulaşılır. Hava yolu seçeneğinde Bursa Yenişehir Havalimanı’na iniş yapıldıktan sonra ilçeye gitmek için servisler ya da ticari taksi tercih edilebilir.