Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
istanbul-bahcelievler-iade-ofisi
İstanbul - Bahçelievler İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

İstanbul - Bahçelievler İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Yenibosna Merkez Değirmenbahçe Cd. No 34 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 00908508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:00 - 00:00
Pazar 00:00 - 00:00

Dokay, sektörde var olduğu uzun yıllar içerisinde biriktirdiği deneyim ve geniş hizmet ağı ile İstanbul Bahçelievler araç kiralama iade ofisiyle müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Araç kiralama yapmak kadar iade sürecinin ve iade noktasının da ne kadar önemli olduğunu bilen Dokay, her zaman müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında araç kiralama ofislerine sahip olan markamızın sadece araç iade edilebilmesi için sahip olduğu iade ofisleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz bu sayede kiraladıkları aracı farklı bir ilde bulunan iade ofislerimize giderek aracı buradan iade edebilirler. Bu hizmet teslim aşamasında kolaylık oluştururken bir taraftan da kullanıcının aracı kiraladığı süreci daha rahat geçirmesini sağlıyor. 

İstanbul, yılın her zamanı binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehre direkt gelen insanların yanı sıra diğer illerdeki tatil ve gezi planlarından da kente gelenler olmaktadır. Kiralık araç kullanarak şehre gelen insanların sayısı oldukça fazladır. Aracı başka bir şehirde kiralayarak İstanbul’ a geldiğinizi ve burada gezinizin son bulacağını düşünürsek kiralık aracı teslim etme konusu sizin için bir hayli önemli bir konu olacaktır. Bu durumda araç kiraladığınız firmanın İstanbul’ da bir iade ofisinin olması sizi büyük bir yükten kurtarır. Dokay Rent a Car olarak müşterilerimizin hizmet aldığı tüm süreçte konforlu ve güvende hissetmesi en büyük önceliğimizdir. Tam da bu sebeple Dokay, İstanbul Bahçelievler araba kiralama iade ofisiyle tüm iade işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde yapmanızı sağlamak için yılın her dönemi sizlere hizmet vermektedir. 

Dokay ile araç kiralama yaparken farklı noktalardaki şubelerimizi ziyaret edebilir ya da web sayfamız üzerinden işlemlerinizi yaparak şubeden aracınızı teslim alabilirsiniz. Bütün araç kiralama işlemleri uzman personelimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Ofisimize kiraladığınız aracınızı teslim almaya geldiğinizde sizi işinde uzman personelimiz karşılar ve tüm işlemlerinizi sizi yormadan eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir. Her zaman temiz ve bakımlı bir şekilde hazır olan araçlarımız siz teslim almadan hemen önce tekrardan dezenfekte edilerek size öyle teslim edilir. 

Dokay, sahip olduğu büyük hizmet ağı ile Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan şubelerinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Başta İzmir olmak üzere Ankara, Balıkesir ve Konya’da araç kiralama yapabileceğiniz ofislerimiz bulunmaktadır. Dokay’ın, İzmir’de Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak ve Adnan Menderes Havalimanı olmak üzere dört farklı noktada şubesi bulunmaktadır. İzmir’de bulunan bütün Dokay şubelerinden araç kiralama ve iade etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Balıkesir Güre, Edremit, Koca Seyit Havalimanı Dokay ofislerinde de araç kiralama yapabileceğiniz gibi araç iade işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında Ankara Yenimahalle ve Konya'da bulunan Selçuklu ve Konya Havalimanı ofislerimizden bütün araç kiralama ve iade işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Dokay her zaman müşterilerine değer veren bir rent a car firması olmuştur. Sektörde var olduğu yıllar içerisinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet vermeye devam etmiştir. Müşterilerinin araç kiralama sürecinde ve sonrasında rahat edebilmesi adına farklı şehirlerde iade ofisleri bulundurmaktadır. İstanbul, Antalya, Bursa, Adana ve İzmit’te diğer şehirlerden kiraladığınız araçları iade edebileceğiniz ofislerimiz mevcuttur. Başka bir kentten kiraladığınız bir aracı İstanbul’da teslim etmek isterseniz Bahçelievler araba kiralama iade ofisimizi ziyaret ederek iade işleminizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. 

Araç kiralama işlemi belirli bir süre için yapıldığından bu süre dolduğunda aracı teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer araç ihtiyacınız devam ediyorsa süreyi uzatabilirsiniz. Teslim etmek için belirlediğiniz zaman içinde Dokay iade ofislerinde teslim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında araç kiralama yapabildiğiniz gibi kiraladığınız aracı teslim edebileceğiniz şubelerimiz de mevcuttur. Bu işlemi gerçekleştirmek için İstanbul Bahçelievler kiralık araba iade ofisimizi ziyaret ederek işleminizi yapabilirsiniz. 

Dokay, müşterilerine her zaman benimsediği kaliteli hizmet anlayışı ile çözümler üretmektedir. Sizlere kolaylık sunmak adına, firmamızdan kiraladığınız bir aracı başka bir şehirde iade edebilmeniz için farklı noktalarda iade ofislerimiz bulunuyor. İstanbul içerisindeki iki hizmet noktamızdan birisi olan Bahçelievler araç kiralama iade ofisimize ulaşarak araç teslim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz konum Anadolu Yakası’nda ise Sancaktepe ofisimizde de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Araçlar kiralanırken yapılan işlemler gibi araç teslim alınırken de yapılması gereken birtakım işlemler vardır. Aracın kiralandığında belirtilen durumunun korunup korunmadığı, fiziksel olarak bir sorun olup olmadığı, kullanılan süre içerisinde kaza ya da ceza gibi olumsuz bir durumun gerçekleşip gerçekleşmediği tespit edilmesi gereken başlıca konulardır. Dokay’ın profesyonel kadrosu sizleri yormadan tüm bu kontrolleri sağlayarak araç teslim alma işlemini gerçekleştirir.

Bahçelievler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. İlçe, yakanın denize yakın bir konumunda bulunmaktadır. Bahçelievler’e yakın ilçeler olarak Bakırköy, Avcılar, Güngören, Zeytinburnu, Küçükçekmece ve Bağcılar’ı sayabiliriz. En yakın nokta olarak Bakırköy üzerinden denize ulaşımı vardır. İstanbul ilçeleri arasından bilinirliği oldukça yüksek olan Bahçelievler ilçesi nüfus yoğunluğu ve iş merkezleri bakımından büyük bir potansiyele sahiptir. Dokay olarak geniş hizmet ağımızla Bahçelievlerde’de iade ofisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Herhangi başka bir şubemizden kiraladığınız aracınızı İstanbul’da teslim etmek isterseniz bu konuda size yardımcı oluyoruz. İstanbul Bahçelievler kiralık araç teslimi yapabileceğiniz şubemizle işinizi kolaylaştırıyoruz.

Bahçelievler ilçesi konumu gereği İstanbul’un birçok yerinden ulaşıma elverişli olma özelliğine sahiptir. Farklı şekillerde ulaşım imkanı bulunan ilçeye isteğe göre kara yolu, deniz yolu, raylı sistemler ve metrobüs olmak üzere dört farklı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bahçelievler rent a car Dokay araç iade ofisimize aşağıda belirtilen ulaşım seçeneklerini kullanarak gelebilirsiniz.

Kara yolu ile ulaşım;

Bahçelievler’e kara yolu ile ulaşım sağlamak isterseniz; Anadolu Yakası’ ndan gelirken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ya da Avrasya Tüneli’ni kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Avrupa yakasına geçtikten sonra D-100 kara yolu veya çevre yolu üzerinden hareketle Bahçelievler tabelalarını takip ederek ilçeye ulaşabilirsiniz. Aynı kıta içerisinden ilçeye ulaşmak için yine Bahçelievler tabelaları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Deniz yolu ile ulaşım; 

Bahçelievler’e deniz ile ulaşım sağlamak isterseniz Bakırköy veya Eminönü vapurlarını tercih edebilirsiniz. Eminönü vapuru aynı zamanda arabalı vapurdur ve Harem - Sirkeci olmak üzere sefer yapmaktadır. Bakırköy vapuru ile İdo’nun Kadıköy seferini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Raylı sistemler ile ulaşım; 

Bahçelievler’e deniz ve kara yolu dışında ulaşımı sağlayan bir değer seçenekte raylı sistemlerdir. Kentte var olan raylı sistemler içerisinde M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattının Yenibosna durağında inerek Bahçelievler’e ulaşım sağlamak mümkün. Anadolu yakasından geçiş yapacak kişiler Marmaray hattı ile Bakırköy’e geçerek ilçeye ulaşımlarını sağlayabilirler. Bir diğer raylı sistem ise yapımı hala devam eden Bakırköy - Bahçelievler Kirazlı metro hattıdır. Bitimi tamamlandığında bir alternatifte bu metro hattı olacaktır. 

Metrobüs ile ulaşım; 

Gerek Avrupa Yakası gerekse Anadolu Yakası’ndan Bahçelievler’e ulaşım sağlamak için rahatlıkla kullanılan bir araçtır. Metrobüs birçok ilçeden geçerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de güzergah içine alacak şekilde ilerlemektedir. Kadıköy’ de başlayan seferler Beylikdüzü’nde son bulmaktadır. Metrobüsle Bahçelievler’e ulaşım Yenibosna durağı üzerinden gerçekleşir.