Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
istanbul-sancaktepe-iade-ofisi
İstanbul - Sancaktepe İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

İstanbul - Sancaktepe İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Eyüp Sultan Mh. Mehmet Akif Cd. Zulal Sk. No 10F Samandıra Sancaktepe/İstanbul
Telefon: 09008508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:01 - 00:02
Pazar 00:01 - 00:02

Dokay, sahip olduğu tüm hizmet noktalarında müşterilerine her zaman en kaliteli ve güvenilir şekilde araç kiralama hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Bu hedefler doğrultusunda hareket eden firmamız için her zaman önemli olan müşterilerimizi yormadan kolay ve ulaşılabilir olmaktır. Bu amaçla Dokay, araç kiralama ve diğer bütün işlemlerin yapıldığı çok sayıda ofisinin dışında müşterilerin sadece araç iade edebilecekleri şubelere de sahiptir. Dokay, Sancaktepe araç kiralama iade ofisimiz de diğer araç teslim noktalarımız gibi müşterilerimizin kolaylıkla teslim yapabilmeleri içindir.Geniş hizmet ağı ve benimsediği yüksek müşteri memnuniyeti ile Dokay, İstanbul Sancaktepe araç kiralama bayi iade ofisi olarak her zaman müşterilerinin yanında ve hizmetinde olmaya devam ediyor.

Dokay rent a car, uzun yıllardır araç kiralama sektöründe var olmayı başarmış ve müşterilerine her zaman ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunmuştur. Dokay, sektörde edindiği engin tecrübeleri ile Türkiye’nin birden fazla noktasında sahip olduğu ofisleri ile araçkiralama, filo kiralama gibi tüm araç ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmaktadır. İzmir başta olmak üzere birçok kentte araç kiralama yapabileceğiniz ya da sadece araç iade edebileceğiniz ofisler ile Dokay, Türkiye’nin her yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Sancaktepe araba kiralama iade ofisi bu hizmet noktalarımızdan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Dokay’ dan kiraladığınız aracınızı, nereden kiraladığınızın bir önemi olmaksızın size en yakın iade ofisimize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. 

 

Dokay, sahip olduğu geniş hizmet ağı ile Türkiye’nin birçok noktasında araç kiralama hizmeti verirken aynı zamanda internet sayfası üzerinden her yere erişim sağlamaktadır. Bulunduğunuz kentte Dokay ofisi yoksa bile web sayfamız üzerinden araç kiralama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Fiziksel olarak erişim sağlayabileceğiniz ofislerimizi sayacak olursak; İzmir, Balıkesir, Ankara ve Konya olarak belirtebiliriz. Tüm araç kiralama ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu ofislerimizi detaylı olarak belirtmek gerekirse; İzmir’ de Adnan Menderes Havalimanı, Alsancak, Bayraklı ve Karşıyaka olacak şekilde kentte dört farklı noktada hizmet veriyoruz. Edremit, Güre ve Koca Seyit Havalimanı Dokay ofisleri de Balıkesir’deki araç kiralama işlemleriniz için her zaman hizmetinizde. İç Anadolu Bölgesi’nde de kendine yer edinen Dokay, Konya Havalimanı ve Selçuklu olmak üzere Konya’da iki adet ve Ankara Yenimahalle’de bir tane olmak üzere bölgede toplam üç adet ofisle müşterilerine hizmet vermektedir. Dokay, araç kiralama ve iade ofislerinin yanı sıra müşterilerinin her zaman daha rahat bir deneyim yaşamasını hedefleyerek sadece araç iadesi yapabilecekleri ofislere sahiptir. Bulunduğunuz kentte hizmet süreniz bittiğinde Dokay iade ofislerini ziyaret ederek kolaylıkla aracınızı teslim edebilirsiniz. Size bu imkanı sunan Dokay’ın İstanbul, Bursa, İzmit, Antalya ve Adana’da sadece araç iadesi yapabileceğiniz ofisleri bulunmaktadır.  İstanbul Sancaktepe rent a car  iade ofisi bu kentte bulunan iki hizmet noktasından birisidir. Farklı bir ilden kiraladığınız aracınızı Sancaktepe iade ofisini ziyaret ederek rahatlıkla teslim edebilirsiniz. 
 

 

Dokay ile yaptığınız araç kiralama işleminizin günü dolduğunda eğer süre uzatma yapmayacaksanız aracınızı belirtilen günde teslim etmeniz gerekmektedir. Aracınızı kiralarken belirlenen süre dolduğunda Dokay, İstanbul Sancaktepe araç kiralama iade ofisini ziyaret ederek aracınızı eksiksiz teslim edebilirsiniz. Araç teslim alınırken tıpkı araç kiralama işleminde olduğu gibi uygulanan birtakım işlemler vardır. Bu süreç sizi yormamak adına uzman kadromuz tarafından en hızlı ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. 

Dokay’ın, Türkiye’nin birçok noktasında sahip olduğu ofisleri ile istediğiniz hizmeti alma şansına sahipsiniz. Araç kiralama yapabildiğiniz gibi sadece araç iade yapabileceğiniz ofislerimiz ile ülkenin farklı noktalarında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dokay’ın herhangi bir şubesinden kiraladığınız aracınızı hiçbir zorluk yaşamadan farklı bir noktadaki iade ofisimize kolaylıkla teslim edebilirsiniz. İstanbul Sancaktepe araba kiralama iade ofisimize her zaman rahatlıkla ulaşabilir ve güvenle işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Avrupa Yakası’nda iseniz araç iade işleminiz için Bahçelievler iade ofisimizi de tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz. 

Sancaktepe, İstanbul’da Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Yakanın iç taraflarında yer alan ilçenin Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik ve Sultanbeyli ile komşuluğu bulunmaktadır. Sancaktepe ilçesi bulunduğu konum ile Anadolu Yakası’nın birçok ilçesine rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Son yıllarda hızlı bir şekilde gelişim gösteren ilçede nüfus yoğunluğu ve iş merkezleri günden güne artmaktadır. Anadolu Yakası’nın son dönemlerde gözde ilçesi olan Sancaktepe yatırımlar almaya ve büyümeye devam ediyor. Bu potansiyelin farkında olarak, İstanbul Sancaktepe kiralık araba iade ofisi ile siz müşterimize bu noktada kalite hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sancaktepe iade ofisi İstanbul içerisinde bulunan iki teslimat noktamızdan bir tanesidir. Bir diğer hizmet noktamız ise Avrupa Yakası’nda bulunan Bahçelievler iade ofisimizdir. Her iki ofisimize de Dokay araç kiralama hizmetinden yararlanarak aldığınız araçları kolaylıkla iade edebilirsiniz. 

Sancaktepe, Anadolu Yakası’nda kilit bir noktada yer alıyor dersek yanlış olmaz. Bulunduğu konum ile birçok noktaya ulaşım kolaylığı sağlıyor. İster karayolu isterseniz deniz yolu ile ilçeye ulaşım sağlamak mümkün. 

 

Kara yolu ile ulaşım;

Sancaktepe’ye ulaşımınız karayolu ile olacaksa seçenekler birden fazla olmakla beraber bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir. Anadolu Yakası içerisinde bir noktadan ilçeye gitmek için bulunduğunuz konumdan tabelaları takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz. Sancaktepe’ye ulaşımı mümkün kılan yollardan biri Şile oto yoludur. İlçeye ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise 0-4 Anadolu Otoyolu olarak karşımıza çıkıyor. Avrupa Yakası’ndan gelirken Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü veya Avrasya Tüneli’ni kullanarak Anadolu Yakası’na geçtikten sonra tabelaları takip ederek ilçeye ulaşabilirsiniz.  Bu şekilde ana yollardan hareketle ve ilçe tabelalarını takip ederek Sancaktepe’de bulunan Dokay iade ofisimize ulaşabilirsiniz. 

 

Deniz yolu ile ulaşım; 

Sancaktepe’nin direkt olarak denize kıyısı bulunmamasına rağmen çevresindeki ilçeler aracılığıyla deniz ulaşımını kullanabilirsiniz. Avrupa Yakası’ndan deniz yolu ile ilçeye gelmek isterseniz İDO’ nun Kabataş - Kadıköy vapur seferi ile Anadolu Yakası’na geçtikten sonra karayolu ile devam ederek ilçeye ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde İDO’nun Yenikapı - Kadıköy seferi ile karşıya geçerek Sancaktepe’ye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İDO hatları dışında Bakırköy ve Beşiktaş’ ta bulunan şehir hatları ile Kadıköy ile Üsküdar üzerinden de ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

Raylı sistemler ile ulaşım;

İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan raylı sistem Marmaray, Sancaktepe’ye ulaşım için tercih edilebilecek diğer bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Avrupa Yakası’nda Halkalı ilk durağı olmak üzere uzun bir hatta sahip olan Marmaray’ın, Sancaktepe’ye yakın noktalarda durakları bulunuyor. Sancaktepe’ye  Marmaray’ın Pendik, Kartal ve Maltepe’de bulunan duraklarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Marmaray ile karşıya geçtikten sonra size en uygun olan durakta inerek ilçeye geçiş yapabilirsiniz. Sancaktepe’ye gitmenin bir başka yolu olarak metro sistemi kullanılmaktadır. Yapımı devam eden Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli Metro Hattı bittiğinde ilçenin sahip olacağı yeni metro hattı ve bağlantılı hatlar ile raylı ulaşımda yeni bir alternatif olacak. Bugün metro ile ulaşım sağlanmak istenirse yakın ilçelerden geçen Üsküdar-Çekmeköy veya Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı konuma göre tercih edilebilir. Her iki hatta da Marmaray ve metrobüse geçiş yapabileceğiniz aktarma durakları bulunuyor.