Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
izmit-kocaeli-iade-ofisi
İzmit - Kocaeli İade Ofisi
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

İzmit - Kocaeli İade Ofisi

Adres Bilgisi

Adres: Sanayi Mh. Fevzi Çakmak Cd. Serin Sk. No 51 Kocaeli/İzmit
Telefon: 00908508083535 / 00905395653535

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 17:00
Salı 09:00 - 17:00
Çarşamba 09:00 - 17:00
Perşembe 09:00 - 17:00
Cuma 09:00 - 17:00
Cumartesi 00:01 - 00:02
Pazar 00:01 - 00:02

Dokay, tüm araç kiralama hizmetleri ile uzun yıllardır müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Hedefinde daima yüksek müşteri memnuniyeti olan firmamızın birçok noktada bulunan ofislerinden hizmet alabilir ve araç kiralama ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Dokay’ın geniş araç filosu içerisinden tüm araç kiralama ihtiyacınıza yönelik çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca müşterilerine kolaylık olması adına hayata geçirdiği iade ofislerinden kiraladığınız aracı kolaylıkla iade edebilirsiniz. Dokay, İzmit araç kiralama iade ofisi ile bölgedeki tüm müşterilerinin teslim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dokay’ın siz müşterileri için oluşturduğu iade ofislerinden bir tanesi olan İzmit iade ofisinde başka bir şubeden kiraladığınız aracı zahmetsizce teslim edebilirsiniz.

 

Kocaeli İzmit rent a car firmalarıarasında Dokay, Türkiye genelinde farklı bölgelerde bulunan ofisleri ile bir adım öne çıkıyor. Dokay, araç kiralama ihtiyacının yoğun olduğu bölgelerde bulundurduğu ofisleri ile bu ihtiyacı en kaliteli ve güvenilir şekilde çözmektedir. Şehir merkezleri, havalimanları ve önemli ilçelerin merkezi konumlarında bulunan Dokay ofislerinde tüm araç kiralama ve araç iade işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Aracınızı hangi şubeden kiraladığınız fark etmeksizin seyahatinizi sonlandırdığınız bölgede size en yakın iade ofisimize gelerek iade işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Dokay Rent a Car, sektörde geçirdiği uzun yıllar içerisinde araç kiralama uygulaması ile müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Türkiye’nin dört ayrı bölgesinde şubeleri bulunan firmamızın araç kiralama ve araç iade ofisleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm model araçları Dokay’ın geniş araç filosu içerisinde bulabilirsiniz. Müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyerek yatırımlar yapan ve çözümler üreten Dokay, geniş şube ağı ile birçok noktada hizmet vermektedir. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgeleri’nde farklı illerde hizmet noktaları bulunmaktadır. Dokay ile araç kiralama yapmak için ofislerimizi ziyaret edebilir ya da web sitemiz üzerinden tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Dokay, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbul, Balıkesir, Bursa ofislerinin dışında İzmit iade ofisi ile de müşterilerine yılın her dönemi hizmet vermektedir. Dokay, Kocaeli İzmit araç kiralama iade ofisi, firmamızın müşterilerini düşünerek hayata geçirdiği araç teslim ofislerinden bir tanesidir. Firmamızın, Türkiye’nin birçok noktasında bulunan şubelerinden bazıları sadece araç iade işlemleri için mevcuttur. Bu ofisler İstanbul; Bahçelievler, Sancaktepe, Antalya; Kepez, Bursa; Nilüfer, Adana; Seyhan ve Kocaeli; İzmit’tir. Bu ofislerde, Dokay’ın diğer şubelerinden kiraladığınız aracı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Dokay, her zaman müşterilerine daha kaliteli ve rahat ulaşılabilir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu hedefle hayata geçirdiği iade ofislerinde araç teslim sürecini zahmetsiz olacak şekilde planlamıştır.

 

Dokay’ ın birden fazla bölgede ve şehirde bulunan şubeleri ile size en yakın noktadan rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Ege Bölgesi’nde İzmir; Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak ve Adnan Menderes Havalimanı, Marmara Bölgesi’nde Balıkesir; Güre, Edremit ve Koca Seyit Havalimanı, İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara; Yenimahalle, Konya; Selçuklu ve Konya Havalimanı Dokay şubelerinde bütün araç kiralama ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Marmara Bölgesi için tüm araç iade işlemlerinizde İzmit oto kiralama şirketleri arasında size en iyi hizmeti sunan Dokay ile kusursuz bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Alınan her araç kiralama hizmetinin süresi dolduğunda geç kalınmadan aracın teslim edilmesi gerekir. Eğer süreyi uzatmak isterseniz de yine Dokay’ın şubelerine gelerek ya da arayarak süre uzatma işleminizi yapabilirsiniz. Dokay, sunduğu tüm hizmetlerde müşterilerine her zaman çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Dokay’ın birçok noktada bulunan hizmet ofislerinden tüm araç kiralama ve araç iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dokay Rent a Car'ın araç kiralama ofisleri dışında müşterilerine kolaylık sağlamak adına sadece iade işlemlerinin gerçekleştiği ofisleri de mevcuttur. Bu ofislerde, hangi ilden ve şubeden kiralama işlemi yaptığınız fark etmeksizin aracınızı teslim edebilirsiniz. Kocaeli İzmit araba kiralama iade ofisimiz, bu bölgede araç teslimi yapmak isteyen bütün müşterilerimiz için yılın her dönemi hizmet vermektedir. 

 

Araç kiralama yaparken gerekli olan birtakım işlemler gibi kiralık aracı iade ederken de yapılması gereken bazı işlemler vardır. Öncelikle aracın fiziksel olarak eksiksiz teslim edildiğinden emin olunması gerekir. İç ve dış donanım parçaları kontrol edilir. Özellikle aracın içindeki direksiyon, pedallar, vites kolu, el freni gibi önemli parçaların hasarsız olup olmadığına bakılır. Sonrasında yine dışında çizik ve darbe var mı diye her tarafı detaylı edilir. Aracın darbe alıp almadığı bir kazaya karışıp karışmadığı araştırılır. Araç size kiralanırken verilen tüm ekstra malzemeler kontrol edilir. Kullanım esnasında biten ve eksilen benzin gibi malzemelerin teslim aşamasında aynı oranda olması kontrol edilir. Tüm bu detaylar, sizi yormayacak şekilde Dokay’ın, Kocaeli İzmit kiralık araç iade ofisi uzman personeli tarafından yapılmaktadır. İşinde uzman kadromuz her detayı en hızlı şekilde kontrol ederek araç iade işleminizi zahmetsizce yapmanızı sağlar. 

İzmit, Kocaeli’nin on iki ilçesi arasında merkez ilçedir. Kentin en bilinen ilçelerinin başında gelir. İzmit’in merkezi oluşu ve büyüklüğü ilçeyi diğerlerinden bir adım öne çıkmaktadır. Marmara Bölgesi’nin ilgi çekici şehirleri arasında olan Kocaeli, kalabalık nüfusu ve iş hacmi ile oldukça hareketlidir. Bu iş yükünü, sanayi tesislerinin fazlasıyla olduğu Çayırova ve Gebze ilçeleri almaktadır. İzmit ise kentin merkezinde bulunan konumu ve yoğun nüfusu ile hareketli bir ilçedir. İlin sınırında yer alan İzmit, Sakarya ile komşudur. İzmit’in doğusunda Sakarya, batısında Derince, kuzeyinde Kandıra ve güneyinde Kartepe bulunmaktadır. Konumu ile hem Kartepe’de kış sporlarına hem de Kandıra’da denize ulaşımı yakındır. İlçenin konumu Körfez hattının çok yakınında bulunur. 

 

Marmara Bölgesi’nde kilit bir noktada bulunan İzmit, gerek şehre ziyarete gelenler gerekse körfez hattından  geçenler ile oldukça hareketli bir trafiğe sahiptir. Kocaeli İzmit rent a car firmaları yılın her dönemi ihtiyaca yönelik hizmet verir. Dokay, rent a car firmaları arasında sunduğu üstün kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman bir adım öne çıkmaktadır. Dokay, Marmara Bölgesi’nde bulunan diğer iade ofisleri gibi İzmit iade ofisini de müşterileri için her zaman hazırbulundurmaktadır. Dokay, İzmit rent a car iade ofisinde tüm araç teslim işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dokay’ dan kiraladığınız aracı hangi ilden ya da şubeden aldığınız fark etmeksizin İzmit iade ofisine gelerek uzman kadromuza zahmetsizce teslim edebilirsiniz. 

 

İzmit’e gitmek için kara yolu, deniz yolu, hava yolu ve demir yolu gibi birçok seçenek bulunuyor. Marmara Bölgesi’nde çok kilit bir noktada bulunan İzmit’ e kara yolu ile şehir içinden İzmit tabelalarını takip ederek ve şehir dışından Kocaeli’ne geldikten sonra yine ilçe tabelaları takip edilerek ulaşım sağlanır. Hava yolu ile ulaşım sağlamak için ilçeye en yakın konumdaki Sabiha Gökçen veya İstanbul Havalimanı’na gelerek İzmit’ e kara yolu üzerinden varılabilir. Bir diğer seçenek olan deniz yolu, Kocaeli içerisinde birkaç ilçe arasında yapılan deniz seferleri ile yapılmaktadır. Son olarak ilçede bulunan demir yolu hattı ile il dışından da ulaşım sağlamak mümkün.