Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
konya-konya-havalimani
Konya - Konya Havalimanı
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Konya - Konya Havalimanı

Adres Bilgisi

Adres: Büyükkayacık, Vali Ahmet Kayhan Cd. No
Telefon: 00905451354242 / 00905451354242

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 18:00
Salı 09:00 - 18:00
Çarşamba 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar 00:01 - 00:02

Ehliyeti olan herkes için araç kiralama oldukça pratik bir yöntemdir. Arabasız kısa seyahatlerinizde veya uçakla ulaşım sağlamanız gereken yerlerde, ulaşım için size rahatlık ve kolaylık sağlayacak bir yöntemdir. Örneğin; İstanbul’dan Konya’ya gerçekleştirdiğiniz bir uçak seyahatinde, Konya içinde daha rahat ve hızlı hareket etmek istediğinizde toplu taşıma araçları size zaman kaybettirebilir ayrıca gitmek istediğiniz her noktaya yakın ve tek vesaitle ulaşamayabilirsiniz. Bunun aksine taksi çok daha kişisel bir ulaşım aracı olsa da her zaman taksi bulmanız mümkün olmayabilir ve uzun mesafede masraflı bir yöntem olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Konya havalimanı İç Hatlar kısmında bulunan, Dokay Rent a Car Konya havalimanı oto kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede uçaktan iner inmez dilerseniz konaklayacağınız yere, dilerseniz de gezip görmek istediğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla beraber valiz yükünüzün çok olması durumunda, direkt olarak gezi planı yapmak çok da konforlu bir seçenek olmayacaktır. Araç kiralamanız halinde, valizlerinizi belirli bir aralıkta size ait olan araçta muhafaza ederek, rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Araç kiralarken, kişi sayınız, bagajlarınızın büyüklüğü gibi kriterler önemlidir. Bu aşamada kişi sayınız çok ve bagajlarınız fazla ise daha büyük bir araç seçmeniz çok daha kullanışlı bir tercih olacaktır. Bununla beraber aracın otomatik ya da manuel vites oluşu, yakıt tipi, bagaj hacmi gibi kriterleri de göz önünde bulundurmalısınız. Eğer ehliyetinizi otomatik vitesli bir araç ile almışsanız, yalnızca otomatik vites özelliğine sahip araçları değerlendirmeye almalısınız. Öte yandan manuel araçla ehliyet almışsanız her iki seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Dokay Rent a Car’ın konya araç kiralama havalimanı hizmeti sayesinde, seyahat etmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Konya’ya uçakla ulaşım sağladığınızda, direkt olarak ofise giderek araç kiralayabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de araç kiralayabilirsiniz. Bu aşamada internetten kiralamayı tercih ederseniz, öncelikle siteye giriş yaparak kiralamak istediğiniz aracı nereden teslim almak ve nerede iade etmek istediğinize dair şube seçeneklerini seçmelisiniz. Dokay Rent a Car’ın İzmir, İstanbul, Balıkesir, Yunanistan (Sakız Adası), Ankara gibi illerde hizmet veren ofisleri mevcuttur. Kiralamak istediğiniz aracı Konya havalimanı oto kiralama şubesinden teslim aldıktan sonra, Konya’dan farklı bir şehre ziyarete gitmek isterseniz, gittiğiniz şehirde Dokay Rent a Car’ın şubesi bulunması halinde bu şubeye de teslim edebilirsiniz. Teslim almak ve iade etmek istediğiniz şubelere karar verdikten sonra aracı kullanmak istediğiniz tarih aralığını belirlemelisiniz. Bu işlemi yaparken seçtiğiniz tarihlerin ve saat aralıklar ofisin hizmet saatleri arasında olmalıdır. Ofisin hizmet saatleri genel olarak hafta içi ve hafta sonu her gün 09:00 – 19:00 şeklindedir. Konya havalimanı araç kiralama esnasında bir sonraki aşama kiralamak istediğinizin arabanın modeli olacaktır. Bu aşamada sitenin sizi yönlendirdiği ekranda seçtiğiniz tarih aralıklarında kiralayabileceğiniz modeller listelenecektir. Bu listeden zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli seçerek devam edebilirsiniz. Daha sonra karşınıza ödeme ekranı çıkacaktır. Ödemeyi dilerseniz online dilerseniz de ofiste eden vererek gerçekleştirebilirsiniz. Konya havalimanı araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeline, kiralamak istediğiniz gün sayısı gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Oto kiralama esnasında, şirketin kendine göre belirli zaman aralıklarında düzenlediği kampanyalardan da yararlanarak, daha avantajlı bir şekilde kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak isterseniz ad, soyad, mail adresi, telefon numarası, TC kimlik numaranız gibi bilgilerin girişini yapmanız gerekmektedir. Olası bir durumda size ulaşmak için bu bilgiler kullanılacaktır. Aracı kiralarken, kiralama bedeline ek olarak çocuk koltuğu, Ferdi Kaza Güvencesi, kış lastiği, Maksimum Güvence Paketi, GPS Navigasyonu ve çeşitli ek fırsatları değerlendirebilirsiniz. Eğer çocuğunuzla beraber bir seyahat düzenlemişseniz, çocuk koltuğu onun da güvenliği açısından mantıklı bir tercih olacaktır. Karlı ya da yağmurlu bir havada yolculuk yapacaksanız, kar lastiklerini ekstra bir güvenlik önlemi olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca olası kazalara karşı, hasar paketleri sayesinde, kaza masraflarından hasar paketlerinin kapması içinde ödeme yükümlülüğünden kurtulmuş olursunuz. Tüm bu ayrıntıları göz önünde bulunduran Dokay ile ihtiyacınız olan rent a car hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz.

Araç Kiralama Havalimanı hizmetinden yararlanırken, aracı teslim edeceğiniz şubeyi ve zamanı da belirleyerek kiralamanız gerekmektedir. Kiraladığınız aracı isterseniz teslim aldığınız şubeye veya şehir içinde bulunan Konya – Selçuklu ya da farklı bir şehirdeki şubeye teslim edebilirsiniz. Aracı teslim etmeniz gereken tarihten daha sonra teslim etmeniz durumunda ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Teslim etmeniz gereken saati 3 saat geçirdiyseniz günlük ücretin tamamı, 2 saat geçirdiyseniz 2/3’, 1 saat geçirdiyseniz 1/3’ünü ödemeniz gerekmektedir. Bununla beraber, olası bir değişiklik sonucu aracı iade etme tarihinin değişmesi halinde en geç 24 saat içinde müşteri hizmetlerini (0850 808 35 35) arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde iade şubesini değiştirmek isterseniz de müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Aracı kiralama sürenizi uzatmak isteğinizde, uzatılan güne bağlı olarak ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Ödeme sırasında eğer kredi kartı kullanacaksanız, güvenlik koşulları sebebiyle arabayı kiralayan kişiyle, ödeme yapılacak kartın sahibinin bilgilerinin uyuşması gerekmektedir. Konya günlük araç kiralama fırsatından yararlanmak istediğinizde ücretlendirme yine gün üzerinden yapılmaktadır. Bu aşamada saatlik bir ücret politikası bulunmamaktadır. Örneğin; aracı 7 saatliğine de kiralamak isteseniz de günlük ücretinin tamamını ödemeniz gerekmektedir. Aracı iade ederken, teslim aldığınızdaki depo doluluğunda teslim etmeniz gerekmektedir. Konya havalimanında oto kiralama hizmetinden yararlanarak, bagajlarınızı uzun süre taşıma yükünden kurtulabilirsiniz.

Konya havalimanı araç kiralama fırsatından Dokay Rent a Car aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Aracı isterseniz internet sitesinden isterseniz fiili ofislerden kiralayabilirsiniz. Şehre gitmek için herhangi bir toplu taşıma, taksi, havaalanı servisi vb. seçeneklerde zaman kaybetmeden, özgürce hareket etme esnekliğine sahip olabilirsiniz. Önceden internet üzerinden kiraladığınız aracı, Konya Havaalanına indiğinizde direkt olarak teslim alabilirsiniz. Bununla beraber Konya içerisinde size havaalanı şubesi size yakınsa yine bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Dokay Rent a Car Havaalanı şubesi Büyükkayacık, Vali Ahmet Kayhan Cd. No:15, 42250 Selçuklu/Konya konumunda bulunmaktadır. Konya içinde ikamet ediyor ve araba kiralama hizmeti arıyorsanız, bu konuma toplu taşıma araçları veya taksi kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla beraber Konya’da oto kiralama hizmetinden yararlanırken, aracı sizin seçtiğiniz bir konumdan teslim alma imkanına da sahipsiniz. Bu aşamada ofis içi uygunluk varsa ve operasyonel planlama yapılmışsa, aracı kiralayan kişi drop ücretini ödeyerek bu hizmetten yararlanabilir. Aklınıza takılan herhangi bir soru olması durumunda bilgi almak için dilerseniz müşteri hizmetlerini veya şubeyi arayabilirsiniz. Ödemelerle ilgili herhangi bir belge veya fatura veya herhangi bir evrak talebi için e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. Konya havalimanında oto kiralama hizmeti, belirli bir süreliğine zevkinize ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir araç ile dilediğiniz gibi hareket etmenize olanak sağlar. Sizlerin konforu üzerine incelikle düşünülmüş kiralama süreci, müşteri hizmetleri hattı ve Türkiye’deki pek çok şubesiyle araç kiralama hizmetiyle, hayatınızı kolaylaştıracaktır.