Giriş Üye Ol
0850 808 35 35
Bizi Takip Edin
konya-selcuklu-sube
Konya - Selçuklu Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı
İzmir - Karşıyaka Şube
İzmir - Bayraklı Şube
İzmir - Alsancak Şube
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen lokasyon seçiniz
Lütfen alış ve iade tarihi seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz
Seçiniz
Lütfen alış saati seçiniz

Konya - Selçuklu Şube

Adres Bilgisi

Adres: Nişantaş Mah. Kemerli Caddesi Hazım Uluşahin iş merkezi A Blok No 1/E Selçuklu / KONYA
Telefon: 00905451354242 / 00905451354242

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar 00:01 - 00:02

Araç kiralama, araba kullanabilen herkes için oldukça kullanışlı hizmettir. Arabanız yoksa veya şehir dışına çıkarken arabasız yolculuk yapmışsanız, ulaşım için tercih edebileceğiniz en uygun yöntem olabilir. Örneğin; iş seyahati nedeniyle gittiğiniz bir şehirde, iş sonrasında şehri gezmek istediğinizde otobüs, dolmuş veya taksi kullanmak yerine araç kiralayabilirsiniz. Böylelikle çok daha kişisel ve özgür bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Konya araç kiralama seçeneklerini bu anlamda değerlendirebilirsiniz. Araba kiralama işlemini, rent a car veya araç kiralama adı altında hizmet veren ofislerden gerçekleştirebilirsiniz. Ofislerin hizmete sundukları araç modellerini vites türü, yakıt cinsi ve araç sınıfına göre isteğinize bağlı olarak seçebilirsiniz. Ehliyetinizi manuel vites olarak aldıysanız hem manuel hem de otomatik vites araçları tercih edebilirsiniz. Öte yandan otomatik vites ehliyetiniz varsa yalnızca otomatik vites arabaları tercih etmelisiniz. Konya rent a car şehirler arası ulaşımda, otobüs firmaları ya da toplu taşıma araçları yerine ulaşım için tercih edebileceğiniz bir seçenek olacaktır. Selçuklu araç kiralama seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun araçlara ulaşabilirsiniz. Bu anlamda seçeceğiniz aracın boyutu ve vites tarzını göz önünde bulundurabilir, bu şekilde çok daha konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz husus da aracın yakıt tipidir. Yakıt tüketim özelliklerini ve tercihinizi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Araç kiralamak istediğiniz zaman aralığını önceden belirlerseniz, istediğiniz modelde araç bulma imkanınız artacaktır.

Selçuklu Konya şubesinden araç kiralamak, yalnızca fiili ofisten değil aynı zamanda internet sitesinden de kiralanabilme imkanına sahiptir. İnternet sitesinden oto kiralama hizmeti almak istediğinizde ilk olarak aracı teslim almak istediğiniz şubeye karar vermelisiniz. Aynı şekilde iade edeceğiniz şubeye de karar vermeniz gerekmektedir. Bu aşamada Dokay Rent a Car İstanbul, Balıkesir, Antalya, Yunanistan (Sakız Adası), İzmir gibi illerde de ofisi bulunmaktadır. Aracınızı Konya Selçuklu rent a car şubesinden teslim aldıktan sonra Dokay Renat A Car’ın bulunduğu illerden herhangi birine de teslim edebilirsiniz. Daha sonrasında aracı kiraladığınız tarihi seçerek ilerleyebilirsiniz. Kişi sayısı, bagaj büyüklüğü, ehliyetinizin düz veya otomatik vitesle alınmış olması, günlük araç kiralama ücreti ve zevkinize göre bir araç modeli seçmeniz gerekmektedir. Konya rent a car fiyatları aracın özelliklerine, kiralamak istediğiniz gün sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bu aşamada aracın fiyatına ek olarak Dokay Konya Selçuklu oto kiralama dilerseniz çocuk koltuğu, Ferdi Kaza Güvence Paketi, GPS Navigasyon, kış lastiği, Maksimum Güvence paketi ve pek çok güvence ve ek hizmet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu şekilde eğer seyahatiniz sırasında yanınızda bir çocuk bulunacaksa, çok daha güvenli ve keyifli bir şekilde yolculuk etmesini sağlayabilirsiniz. Aracı kullanırken özellikle karasal mevsime sahip olan, kar ve yağmurun çok fazla olduğu bir şehre gidecekseniz, kış lastiği kullanmak size ekstra bir güvence sağlayacaktır. Öte yandan çeşitli hasar paketleri sayesinde kiraladığınız araçla yaşayabileceğiniz kazaların hasarlarını paketiniz dahilinde değerlendirerek, ödemelerinizi çok daha az maliyetli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz rent a car fırsatlarına ve hizmetlerine kara verdikten sonra, ödeme kısmında ad, soyad, kimlik numaranız, telefon numaranız ve e-posta adresinizle ilgili bilgilerin girişini yapmalısınız. Herhangi bir problem olması veya size ulaşılması gereken durumlarda bu bilgiler kullanılacaktır. Daha sonra ödeme yapmak için ödeme yapacağınız kart bilgilerinin girişini yapmanız gerekmektedir. Bu aşamada online ödeme yapmak istemezseniz, ödemeyi aracı teslim alacağınız ofiste elden de ödeyebilirsiniz.

Konya Selçuklu araba kiralama imkanından yararlanmak istediğinizde, aracı kiralarken, teslim edeceğiniz tarihi de belirledikten sonra kiralayabilirsiniz. Bu aşamada aracınızı dilerseniz teslim aldığınız şubeye, dilerseniz Dokay Rent a Car’ın bulunduğu şehirlerdeki şubelere teslim edebilirsiniz. Bu aşamada araç teslimi için belirlediğiniz tarihte bir gecikme olması durumunda, ekstra ücret uygulaması söz konusudur. Aracınızı teslim etmeniz gereken günü 1 saat geçirdiyseniz, aracın günlük ücretinin 1/3’ü, 2 saat gecikmesi halinde 2/3’ü 3 saat ve üzeri gecikmesi halinde bir günlük tam ücret alınmaktadır. Öte yandan aracı kiraladıktan sonra gelişen bir durum dolayısıyla teslim tarihi ve ofisinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekirse en az 24 saat önceden 0850 808 35 35 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yardım ve bilgi alabilirsiniz. Acil bir durumla karşı karşıya kaldığınızda 24 saatten kısa süreli araç kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizde, aracın ücreti saatlik kullanım üzerinden değerlendirmemektedir. Bu gibi durumlarda en az 1 günlük ücret ödemeniz gerekmektedir. Kiralama sonunda sürenizi uzatmak istediğinizde, uzatmak istediğiniz süre kadar ek ücreti kredi kartıyla ödeyeceğiniz için, tıpkı ilk seferde kiralarken olduğu gibi kredi kartı aracı kiralayan kişiyle aynı kişiye ait olmalıdır. Güvenlik kuralları gereğince kart bilgileri ve kiralayan kişinin bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir. Aracınızı iade ederken, yakıt deposunun teslim aldığınız depo doluluğuyla aynı olmalıdır. Ancak aracı alırken sahip olduğunuz depo miktarı, iade ederken de aynı seviyede olursa herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Konya oto kiralama imkanları ile istediğiniz araçla özgürce seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dokay Rent a Car ile Konya Selçuklu şubesinden araba kiralama yapabilirsiniz. Bu aşamada aracınızı dilerseniz internet sitesi üzerinden, dilerseniz ofise giderek kiralayabilirsiniz. Aracınızı kiralamadan önce teslim almak istediğiniz şubeyi belirleyerek, aracınızı şubeden teslim alabilirsiniz. Dokay Rent a Car Konya – Selçuklu şubesi, Nişantaş Mah. Kemerli Caddesi Hazım Uluşahin iş merkezi A Blok’ta bulunmaktadır. Taksi, toplu taşıma aracı veya şahsi araç kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya Selçuklu şubesi oldukça merkezi bir konumda bulunmaktadır. Şahsi araç ya da taksi kullanmayı tercih edecek olursanız, internet sitesi üzerinden adresi tekrar kontrol edip navigasyon yardımıyla ulaşabilirsiniz. Öte yandan toplu taşıma kullanmak isterseniz, Selçuklu – Nişantaşı Mah. giden belediye otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu otobüs seferler; 150-A, 47-A, 45-A, 55A, 53A, 64A, 86A Nişantası Mh. ve yakınına ulaşım sağlamaktadır. Öte yandan Konya Selçuklu oto kiralama imkanından yararlanırken, aracınızı şubeden alabileceğiniz gibi dilerseniz bulunduğunuz konuma gelmesini de sağlayabilirsiniz. Dokay Rent a Car Konya – Selçuklu şubesinden farklı bir konumda aracınızı teslim almak istemeniz durumunda eğer şubede aracı teslim edebilecek operasyonel planlama yapılmışsa, aracı kiralayan kişi drop ücretini ödeyerek bu hizmetten yararlanabilir. İnternet sitesini kullanmak istemezseniz, direkt olarak Konya – Selçuklu şubesini de arayabilirsiniz. Şubeye telefonla ulaşmak için 0545 135 42 42 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ödemeleriniz ile ilgili yazılı belge istemek için [email protected] mail adresi üzerinden, şubeden istediğiniz ve iletilmesi mümkün olan belgeleri talep edebilirsiniz. Dokay Konya Selçuklu araç kiralama  şubesinde, kaliteli ve güvenli araçları kiralayarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.